AirPods jako symbol kreativity. Podívejte se na originální nápady, k čemu sluchátka používat

Jen málokdo mohl čekat, jaký fenomén se z AirPods v průběhu posledních let stane. Dost možná ani Apple netušil, že se jeho bílá bezdrátová sluchátka dostanou do roviny, kdy budou využívána i pro kreativní účely grafiků, fotografů nebo lidí, kteří si z nich dělají náušnice nebo samolepky pro pouliční vtípky.

Z AirPodů se stal produkt, který jednoduše baví nejen svou spolehlivou funkčností.

AirPods a LEGO

Jedním z nejnovějších počinů je spojení AirPodů a oblíbené stavebnice LEGO, o které se postaral jihokorejský grafik a fotograf Insung Yoon. Ten zkrátka vzal několik postaviček a dal jim „do rukou“ tato sluchátka, díky čemuž vytvořil jednoduchý statický příběh.

Vše je pak doplňováno velmi minimalistickým pojetím a obecně kreativním dojmem.

Panáček

Po uvedení AirPods Pro se ukázalo, že je možné novinku chytře zkombinovat s původními AirPody a vytvořit z něj legračního panáčka, který se skládá z pouzder obou variant a samotných sluchátek tvořících ruce.

Samolepky na ulicích

Vzhledem k tomu, že jsou AirPody relativně snadno náchylné ke ztracení, respektive nahodilému vypadnutí z uší, pouliční umělec Pablo Rochat se rozhodl, že tyto nepříjemné situace ještě více posílí.

Po ulicích San Franciska proto na zem vylepuje samolepkové variace AirPods, které procházející nutí se zohnout a sluchátko vzít. Nevinný vtípek, který se stal hojně rozebíraným zejména na Twitteru.

AirPody jako šperk

O vlastní kreativní dílo se postaral i známý módní e-shop ASOS, který začal nabízet AirPody jako šperk.

Lidé si je tak mohou dát do uší a doplňovat svou vizáž tímto netradičním spojením, byť je zřejmé, že nejde o žádnou vysokou kvalitu a doplněk působí poněkud lacině.

Nevšední náušnice

Středem pozornosti se stala začátkem roku i jistá Gabrielle Reilly, která se rozhodla, že AirPody posune do úrovně vyloženě nositelného produktu. Začala experimentovat s malými gumovými úchyty, jež je možné připevnit na náušnice a do nich pak vložit sluchátka.

Za zmínku pak rozhodně stojí i vtipné obrázky a reakce na jejich vzhled. Aktuálně se to týká především nového modelu AirPods Pro, pod kterým si lidé představují řadu věcí.