Ankety, návštěvní knihy, počítadla a další na tvůj web…

Určitě Vás někdy napadlo, jak vylepšit Váš web nějakou tou anketou, prostorem k diskuzi nebo třeba jak zjistit statistiky návštěvnosti a další. Existuje mnoho možností, jak tohoto docílit a samozřejmě i mnoho možností bez znalosti programovacích jazyků, zdarma a za pár vteřin.

Podobné internetové služby nabízející nejen tyto, ale i další služby, jsme se rozhodli sepsat v tomto článku. Ty nejlepší jsou připraveny uživatelům vyhovět a vylepšit jejich webovou stránku.

Různá vylepšení se určitě hodí. Návštěvník bude rád, když bude moci přispět ke tvorbě stránky a to třeba jen svým hlasem v anketě nebo příspěvkem v diskuzi. Je samozřejmě na autorovi, jak návštěvníka k tomuto kroku donutí, zda vloží zajímavou anketu a diskuze bude předmětná. Nemusí však web vylepšovat jen o podobné funkce, ale například i přidat trošku statistik a dalších.

Jednou z námi doporučených služeb je Blueboard.cz, který krom mnoha miniaplikací nabízí i svůj vlastní placený hosting. Vytvoření aplikací je velice jednoduché a nezabere moc času. Stačí jednoduše nadefinovat vzhled aplikace, případně další nastavení, jako například otázku v anketě a další. Nastavení ankety vypadá následovně:

K dosažení tohoto cíle stačí chvilka času a zaregistrování se. Blueboard.cz nabízí kromě anket i návštěvní knihy, počítadla, fóra, chaty, formuláře, počasí a další.

Podobnou službou je i Weblight.cz, kde se setkáte s podobnými aplikace, jako u Blueboardu.cz. Po registraci se rovněž otevře mnoho zdarma dostupných služeb a mohou se zde pohodlně vytvářet ankety, formuláře, počítadla a další aplikace. Je jen na uživateli, kterou z těchto služeb si vybere a u které bude čerpat z nabídky jimi poskytovaných služeb.

Přejeme mnoho štěstí…