Apple se má podílet na modernizaci terminálu na letišti v San Franciscu, spolupracovat bude přímo s United Airlines

Vzhledem k tomu, že Apple působí po celém světě, je naprosto pochopitelné, že má vysoké náklady na cestování. To se týká především letecké dopravy, která dokáže zaměstnancům firmy nabídnout rychlost a optimální komfort. Své o tom ví zejména americká letecká společnost United Airlines, jejíž služby čerpá Apple v opravdu velké míře.

Každým rokem totiž cupertinská firma nehodlá utratit za přepravu prostřednictvím této letecké společnosti až 150 milionů dolarů, což je v přepočtu zhruba 3,5 miliardy korun. Pro United Airlines je tak Apple dlouhodobě největším zákazníkem.

Znatelné je to hlavně na trase mezi San Franciscem a Šanghají, tedy linkou, kterou zaměstnanci Applu nejčastěji využívají. Podle statistik, které United Airlines zveřejnilo začátkem roku, si má společnost pod vedením Tima Cooka na tento let každý den předrezervovávat až 50 letenek do byznys třídy.

United Airlines si tak zcela logicky chce Apple ve svém portfoliu udržet a ideálně tuto spolupráci ještě prohlubovat. Konkrétně na to má jít přes modernizaci jednoho z terminálů na Mezinárodním letišti San Francisco, které Apple využívá vzhledem k těsné blízkosti Cupertina ze všechno nejvíce.

Podle zprávy serveru CNBC by měla letecká společnost spolupracovat s Applem známým bezdrátovými sluchátky Airpods na novince, jež by změnila vnímání letištních zážitků. To může znamenat takřka cokoliv a zatím se přesně neví, v čem by změna spočívala, na druhou stranu lze očekávat především dvě věci, a to design interiéru a technologická vybavenost.

Není pochyb o tom, že kalifornský gigant umí dělat pozoruhodné interiéry a Apple Story včetně Apple Parku jsou toho zářným důkazem. Jednoduché linie, sklo, decentní dřevo, zeleň. Kombinace, která se osvědčila a nepřestává udivovat. Po stránce technologií by letištní terminál mohl nabízet výraznější integraci služeb a zařízení od Applu.

Dle slov ředitelky divize pro digitální aktivity v United Airlines je však celá věc teprve v raných fázích jednání a není možné sdělit bližší informace. I Apple samozřejmě celou věc nechtěl nijak komentovat, byť se ví, že do terénu již vyslal své zaměstnance.

United Airlines – obecně

Společnost United Airlines je jednou z největších leteckých společností na světě a jejím cílem je poskytovat cestujícím výjimečné zážitky z cestování. Díky celosvětové síti více než 700 letišť nabízí United Airlines lety do téměř všech destinací na světě. Společnost se zavázala poskytovat bezpečné, spolehlivé a pohodlné cestování všem svým zákazníkům bez ohledu na to, kde se nacházejí.

Společnost United Airlines se snaží poskytovat svým zákazníkům služby a pohodlí na nejvyšší úrovni. Flotila moderních letadel této letecké společnosti je vybavena Wi-Fi připojením, které cestujícím umožňuje zůstat ve spojení i během cesty. Společnost United Airlines nabízí také širokou škálu vybavení, včetně bezplatného jídla a občerstvení, a také přístup k různým možnostem zábavy.

Kromě výjimečného zákaznického servisu se společnost United Airlines snaží investovat do nejnovějších technologií, aby zajistila bezpečný let. Letecká společnost se snaží poskytovat svým cestujícím nejnovější bezpečnostní opatření, jako jsou pokročilé systémy sledování a monitorování letadel. Společnost United Airlines také nabízí cestujícím možnost zakoupit si dodatečné cestovní pojištění, aby měli jistotu, že jejich cesta je v případě neočekávané události chráněna.

Společnost United Airlines se také snaží vracet peníze komunitám, kterým slouží. Prostřednictvím svého partnerství s organizací United Way věnovala letecká společnost miliony dolarů organizacím po celém světě, které se snaží poskytovat vzdělání, zdravotní péči a další nezbytné služby potřebným.

Již více než 90 let poskytuje společnost United Airlines svým zákazníkům výjimečné služby a bezpečné a spolehlivé cestování. Díky závazku poskytovat nejvyšší úroveň zákaznických služeb a bezpečnosti, stejně jako díky odhodlání investovat do nejnovějších technologií, jsou United Airlines ideální volbou pro cestující, kteří se chtějí dostat do své destinace rychle a bezpečně.