Asus představuje ROG Phone II Ultimate Edici s 1TB úložištěm

Asus ROG Phone II je již vlajkovou lodí Androidu a není se čemu divit. Spolu s 120 Hz OLED displejem nabízí špičkové specifikace. Společnost však oznámila upgradovanou verzi ROG Phone II Ultimate Edition, která obsahuje úložiště 1TB a exkluzivní matný černý povrch. Výkon LTE je také rychlejší a podporuje Cat 20 4G LTE rychlost stahování s teoretickým maximem až 2 Gbps.

Háčkem je, že 1 TB vestavěného úložiště UFS 3.0, které zdvojnásobuje maximum 256 GB nebo 512 GB, získáte s mnoha vlajkovými loděmi Android.

Ultimate Edition je stejná jako ROG Phone II. Nachází se zde procesor Snapdragon 856 Plus (taktéž vyšší než 855 je ve všech špiškových telefonech Android) a „speciální“ GPU Adreno 640, který překonává běžnou verzi.

Velkým lákadlem vša je 6,59 palcová OLED obrazovka 1080p, která dokáže spustit optimalozované hry s vysokou obnovovací frekvencí, aby hra zůstala ostrá a plynulá. Stejně jako u Razer Phone 2 a OnePlus 7 Pro by mělo být rolování a navigace v telefonu znatelně plynulejší a bez zpoždění.

Asus zde uvedl masivní 6 000 mAh baterii, kdy budete údajně schopni hrát až 7 hodin PUBGMobile na 60 Hz. Nově navržená „3D parní komora“ slibuje, že procesor Qualcomm bude pracovat rychleji a bez sekání. Takže pokud se Vám podařá telefon zahřát, máte stále možnost využití příslušentsví ventilátoru pro ještě lepší chlazení.

Telefon ROG nebude však pro každého. Jeho design bude spíše pro PC hráče. Buď se Vám zalíbí nebo naopak. Od 48-megapixelového fotoaparátu nelze říci, co můžeme očekávat. Jeho cena by se měla pohybovat okolo €1,199. K dispozici by měl být v říjnu.