Basic pořádá literárně výtvarnou soutěž

Basic vyhlašuje literárně výtvarnou soutěž na téma, Co bych mohl udělat pro svého kamaráda. Formou komiksu mohou děti své práce zasílat na adresu Basicu. Jak přistupovat k zadanému tématu?

BASIC nabízí individuální pomoc při řešení studijních problémů pomocí specializovaného individuálního doučování. Doučovací program je zaměřen především na problémy se čtením, psaním a gramatikou českého jazyka, ale oslovuje zároveň studentovu schopnost učit se a zvládat problémy spojené se studiem.

Během doučování se vyplní mezery v jeho základech a odstraní se případná nepochopení a zmatky. Student je pak schopný zvládat společnou výuku v kolektivu ve škole. Studijní centrum BASIC je tu pro všechny, kteří chtějí chodit do školy bez obav a učit se s radostí. Nyní BASIC vyhlašuje literárně-výtvarnou soutěž. Jaké je téma? Téma zní „Co bych mohl udělat pro svého kamaráda?“

A jak by si měly děti s tématem poradit? Nutné je, aby práce obsahovala písemnou i výtvarnou složku. Ideální by byl komiks. Ale fantazii se meze nekladou. Soutěž je určena žákům 1. i 2. stupně základních škol. Mohou se zúčastnit jednotlivci nebo i celé třídy, které mohou zaslat své práce hromadně.

Cílem soutěže je dodat odvahu všem dětem, které mají jen trochu chuť něco vytvořit. A kdy budou práce oceněny? Slavnostní vyhodnocení proběhne 13. 4. 2011 od 17:00 v Městské knihovně Čáslav. Kromě krásných dárků se můžou všichni těšit na setkání s významnými hosty a také na hezké umělecké zpestření.