Brutální napadení policistů v Krupce

Napsal Redakce (ms) – Středa, Duben 11, 2018 · Napsat komentář 

Útočníci, kteří údajně chránili svého “kamaráda” přesto stačili napadnout ženu tak brutálně, že se zraněním skončila v nemocnici. Útočníci ji měli dokonce kopat do hlavy. Podle zjištění redakce šlo o skupinu místních agresivních cikánů. Údajně jich mělo být až třicet a na policisty skupina zaútočila zezadu.

Na místo incidentu dorazily také policejní hlídky z Teplic. V Krupce totiž sloužila večer pouze jedna dvoučlenná hlídka.

“Včera po půl desáté večer řešila hlídka policistů dopravní nehodu v ulici Karla Čapka v Krupce. Na místě se srotilo několik místních obyvatel, z nichž někteří začali zasahovat do prováděných služebních úkonů. Neuposlechli opakovaných výzev, aby svého jednání zanechali, následně došlo k napadení policistů, kteří museli použít donucovací prostředky,” uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

“Během zákroku došlo k drobnému poranění obou členů hlídky, kteří museli vyhledat lékařské ošetření,” dodal policejní mluvčí.

V souvislosti s útokem na policisty byly zadrženy dvě osoby, kriminalisté nyní intenzivně pracují na objasnění bližších okolností případu.

Foto: Ilustrační