Coolture.cz – Skutečně kulturtní magazín

kulturni_magazin

Kolem nás stále kolují zvěsti o tom, že redakční systém WordPress je určený maximálně pro blog, či malý web. Ano, měl by, ale není to pravidlem. Důkazem je například IT Magazín Objevit.cz nebo námi druhý doporučený web Coolture.cz.

Oba dva weby jsou na vysoké úrovni a oba dva weby jsou postaveny WordPressu s vlastní šablonou. Jak je vidět, WordPress můžete využít skutečně na vše a v tomto článku se na jedno takové „extrémní“ využití podíváme.

Kulturní magazín Coolture.cz je sice na některých místech trošku nedotažený (nezobrazují se celá čísla přepínání stránek, některé části jsou zbytečně anglicky, v úvodním slidu článků se nezobrazuje celé info a další), ale za to je velice dobře přizpůsobený redakčnímu systému WordPress.

Využívá mnoho volně dostupných pluginů, které dobře korespondují se vzhledem, která je však vlastní výroby. nemusíme ani připomínat fotogalerie připojené k článkům a další a další překvapení.

Tento magazín je další živou ukázkou toho, že i na WordPressu se dá udělat velmi dobrý a kvalitní web, který nemá větší problémy, respektive nejsou pro návštěvníka viditelné. Pokud Vás zajímá kultura, můžete si tento magazín přidat do záložek a vždy v případě zájmu se podívat.