DOPRAVNÍ NEHODY: Soběchleby, Krupka.. Jezděte opatrně!

Ve čtvrtek 5. 4. 2018 se stala vážná dopravní nehodu na silnici Prokopská mezi Krupkou a Teplicemi. Při příjezdu na místo zásahu jednotka Městského hasičského sboru Krupka zjistila, že řidič sedí ve vozidle a komunikuje. Na místo se dostavila také jednotka HZS Teplice, která provedla zajištění vozidla proti posunu.

Na místo byl povolán vrtulník LZS. Po příletu si LZS  pacienta převzala do péče. Jednotka MHS pomohla s transportem pacienta z vozidla a provedla očištění vozovky. Na místě nehody dopravu řídila MěPo Krupka.

Havarované vozidlo mezi Krupkou a Teplicemi v ul. Prokopská

Velmi vážná dopravní nehoda se stala ve středu 4. 4. 2018 v obci Soběchleby. Jednalo se o náraz osobního automobilu do mostního pilíře. Řidič byl z vozidla vyproštěn okolo projíždějícími řidiči a resuscitován. Na místo se v zápětí dostavila jednotka HZS TCE, která připojila pacienta na defibrilátor.

Při příletu LZS byl pacient předán do jejich péče. Mezitím jednotka MHS Krupka provedla protipožární opatření – odpojení akumulátoru, jelikož se z  vozu začalo kouřit. Po nafocení dopravní nehody policií byl vůz naložen na odtahovou službu a proveden úklid vozovky pomocí sorbentů. Na místě nehody dopravu řídila Mě PO Krupka. Jednotka SŽDC UL provedla kontrolu mostu.

Automobil narazil do mostního pilíře v Soběchlebech

Na Velikonoční pondělí 2. 4. 2018 se stala dopravní nehoda v Krupce na křižovatce ulic Dlouhá a Komenského. Po příjezdu jednotky MHS Krupka na místo zásahu byli oba řidiči mimo vozidla. Jednotka provedla předlékařskou pomoc ve spolupráci s HZS Teplice.

Po lékařském transportu zraněných osob jednotka vyčkala do odvozu havarovaných vozidel odtahovou službou a provedla úklid vozovky. Za pomoci hydraulického vyprošťovacího zařízení odstranila poškozené nabourané zábradlí a označila místo páskou.

TIP: Ethereum kurz si získává investory, je to druhá největší kryptoměna. Pro vysoce diverzifikované a vyvážené porfolio představuje zajímavou investiční možnost.