Dva senátoři vyjadřují podporu Martinu Mejstříkovi

Dvě osobnosti, dva senátoři, vyjadřují podporu Martinu Mejstříkovi, nezávislému kandidátu Cesty změny.

Dopis Petra Pitharta, předsedy Senátu České republiky:

V Praze dne 29.10.2002 Martin Mejstřík je zosobněním odvahy vykročit v listopadu 1989 jako první. Nevyužil tehdy své slávy vůdce studentů a do vysoké politiky vstupuje až dnes. Mezitím osvědčil neúplatnou poctivost a pevnost názorů.

TIP: Jak funguje spotřebitelský úvěr, půjčka via SMS nebo nebankovní půjčka bez doložení příjmu?

Ať s ním souhlasím či nesouhlasím, za takového člověka dávám ruku do ohně.

Petr PITHART, předseda Senátu Parlamentu ČR

Dopis Jana Rumla na podporu Martina Mejstříka

Na Martina si pamatuji jako dnes. Jako student AMU někdy na sklonku totality organizoval studentské časopisy a nomenklaturu tím značně znervózňoval. Seznámili jsme se ale až trochu později na skutečné politické scéně. Martin Mejstřík se se svými názory přede mnou, ani nikým jiným netajil, dokázali jsme se o ně pořádně přít. Vždy to byla ale diskuse, která věci prospěla.

Vím, že mi některé mé postoje vytýkal, v tom jsme si byli opravdu rovni, já jsem ho na druhou stranu také nikdy nešetřil. Jsem rád, že ho mohu podpořit v okamžiku, který pro něho není snadný. Bojovat s větrnými mlýny je totiž na politice to nejtěžší. Na Praze 1 stojí Martin i s podporou Cesty změny jako David pro Goliášovi. Ale jako v té známé písni, i já vím, že David má vždy šanci porazit i toho největšího Goliáše.

Martine, vydej se na cestu a spolehni se na mou oporu!

Tvůj Honza Ruml