FaceMag.cz – magazín o Facebooku

Sociální síť Facebook dnes snad každý zná. Tento kolosální svět, který má tolik uživatelů, že by se v porovnání se státy umístil mezi nejlepšími třemi, má za sebou již několik neskutečně zajímavých a i dojemných událostí.

Skrze něj se našla matka se synem, jiní příbuzní, nové lásky a další a další chvíle, které jiným změnily život. O něčem takovém bychom toho na internetu čekali hodně a neudělali bychom chybu. Jedním z našich doporučených webů je magazín o Facebooku FaceMag.cz.

Magazín FaceMag.cz je velice jednoduchý web založený na redakčním systému WordPress. Je doplněný několika doplňky, které jsou na internetu volně ke stažení a patří mezi ně například hodnocení článku WP-PostRating. Co však zdarma není je šablona.

Web užívá placené šablony Bloom, která je na internetu k nalezení za 49 dolarů. Nutné je však uznat, že šablona se zaměřením webu výborně ladí a celý web je krásně sladěný a přehledný.

Jednoduché horní menu jasně naznačuje roztřídění článků na webu. Krom článků o hrách a aplikacích, se můžeme dočíst i například o podvodech, či všeobecných informacích o Facebooku či Facebook marketu. V mnoha článcích jsou vydatné diskuze plné i dotazů ohledně Facebooku, kde se web skutečně dobře ujal i skrze svoji Facebook skupinu.

K tomuto webu patří i videoweb FaceVidea.cz, kde se dá dohledat několika zajímavých videích zaměřených na Facebooku. Oba weby jsou propojeny reklamou. Důvodem, proč jsme sem tyto dva weby dali, je jejich přehlednost, výborná grafika, kvalitní zaměření, dobře vytvořená komunita a web působí celkově velmi zajímavě.