Galaxy Note 10: Aplikace 3D Scanner a integrace Discord

Nová řada Note 10 je oficiálně k dispozici v 70 zemích. Samsung má ve zvyku zpřístupňovat informace o nových funkcí až, když je zařízení přestaveno. To stejné udělali i tento rok. Takže v tomto příspěvku Vám představíme aplikaci 3D Scanner, na které spolupracovala společnost Samsung spolu s Discord.

Integrace Discord

Integrace Discord Vám umožní propojit Váš účet Dicord spolu s Vaším účtem Samsung, takže můžete mít zapnutý hlasový chat bez ohledu na to, co právě děláte na Vašem smartphonu. I když tvrdí, že se chat zobrazuje jen pokud jste ve hře, tak ve skutečnosti se Vám zobrazí, ať už děláte cokoliv.

Jak nastavit, aby chat fungoval?

Nejprve se musíte ujistit, že všechny Vaše aplikace jsou aktualizovány v Galaxy Store. Poté musíte povolit nastavení hry a spustit hru. Ve spouštěči by se Vám mělo zobrazit oznámení s výzvou k nastavení Discordu. Provede Vás procesem nastavení a zobrazí doporučené servery a to, co Vaši přátelé hrají.

3D Scanner

Společnost také vydala aplikaci 3D Scanner, která je již k dispozici v Galaxy Store. Tato nová verze přináší vylepšené 3D skenování. Aplikace používá snímač TOF na smartphonu Galaxy Note 10 ke skenování jakéhokoliv objektu nebo osoby ve 3D. Není to zatím úplně bezchybné, ale funguje to.

Tyto funkce by měly být brzy k dispozici pro všechny uživatele, kteří vlastní Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10+. Aplikace 3D scanner je exkluzivní pro vlajkové telefony a fotoaparáty Samsung TrueDepth. Integrace Discordu ale bude dostupná pr více zařízení, než pouze pro sérii Note 10. Jen si budete muset nějakou dobu počkat. Tyto aplikace jsou také dostupné pouze pro Samsung, nebudou fungovat na žádném jiném zařízení.