Galaxy Note 10: Aplikace 3D Scanner a integrace Discord

Nová řada Note 10 je oficiálně k dispozici v 70 zemích. Samsung má ve zvyku zpřístupňovat informace o nových funkcí až když je zařízení přestaveno. To stejné udělali i tento rok.

Mezi noví integrace patří například integrace Discord, která umožní propojit účet Dicord spolu s účtem Samsung, takže uživatel můžete mít zapnutý hlasový chat bez ohledu na to, co právě dělá na smartphonu.

I když společnost tvrdí, že se chat zobrazuje jen pokud je hráč ve hře, tak ve skutečnosti se zobrazí, ať už dělá cokoliv.

Jak nastavit, aby chat fungoval?

Nejprve se musí uživatel ujistit, že všechny aplikace jsou aktualizovány v Galaxy Store.

Poté musí povolit nastavení hry a spustit hru. Ve spouštěči by se mělo zobrazit oznámení s výzvou k nastavení Discordu. Následně systém provede procesem nastavení a zobrazí doporučené servery a to, co přátelé hrají.

3D Scanner

Společnost také vydala aplikaci 3D Scanner, která je již k dispozici v Galaxy Store. Tato nová verze přináší vylepšené 3D skenování. Aplikace používá snímač TOF na smartphonu Galaxy Note 10 ke skenování jakéhokoliv objektu nebo osoby ve 3D. Není to zatím úplně bezchybné, ale funguje to.

Tyto funkce by měly být brzy k dispozici pro všechny uživatele, kteří vlastní Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10+. Aplikace 3D scanner je exkluzivní pro vlajkové telefony a fotoaparáty Samsung TrueDepth.

Integrace Discordu ale bude dostupná pro více zařízení, než pouze pro sérii Note 10. Jen si budou muset uživatelé nějakou dobu počkat. Tyto aplikace jsou také dostupné pouze pro Samsung, nebudou fungovat na žádném jiném zařízení.

TIP: 3D Scanner je funkce, kterou by mohli využít především cestovatelé, kterým se bude také hodit cestovní pojištění VZP nebo cestovní pojištění ministerstva vnitra. Proč navštívit například město Riga nebo německý Berlín.