Herní portál Raketka.cz letííí

Rozvoj a zvýšení rychlosti sítě internetu nepřináší jen možnosti rychlého získávání zpráv a informací, ale také kvalitnější zábavu. Tou jsou myšleny především internetové hry založené na základu Flash aplikací. Tyto online hry mají tu výhodu, že k jejich hraní stačí jen obyčejný internetový prohlížeč, který se tímto stává nejen prostředníkem sítě internetu a uživatelovým PC, ale také jakýmsi herním prostředím.

Herních portálů shlukující tyto prvky zábavy existuje jen na českém internetu desítky kusů a celosvětově nespočet. Vhodným zástupcem z české strany je přitom portál jmenovaný již v nadpisu tohoto článku, totiž Raketka.cz .

Ten zmíněné zábavní prvky shromažďuje do 9 hlavních kategorií a více než 30 ostatních kategorií. Každá z nich přitom obsahuje několik her, které jsou určené přímo zdarma ke hraní, takže si každý může spočítat, jaká porce ho zde čeká.

Veškeré zde dostupné online hry nepatří mezi nějaký druhořadý “odpad”, ale jedná se o skutečně vydařené a oblíbené počiny. Ty nejsou určeny v žádném případě jen pro děti a zástupce dospělejší pánské frakce, ale i dívky si přijdou na své. Je jim věnována celá sekce her pro dívky, takže jen stačí otevřít web, zvolit si hru, a jde se na věc…