Hra týdne #2 | Call of Duty: Warzone, bezplatná battle royale střílečka

Call of Duty: Warzone je nová free-to-play battle royale, která je k dispozici od 10. března. V posledních týdnech došlo k mnoha únikům z Warzone. Hra je již nyní dostupný a nepotřebujete ani stáhnutou hru Call of Duty: Modern Warfare, protože hra je pro všechny zdarma!

Podobně jako Apex Legends budou hráči tvořit tři jednotky: PlayStation 4, Xbox One a PC. Warzone bude zahrnovat cross-progres a cross-play, takže přátele budou moct hrát na jakémkoli systému společně.

K dispozici jsou dva módy: tradiční Battle Royale a Plunder mód. V režimu Battle Royale bude hrát až 150 hráčů, V módu Plunder budou muset hráči posbírat co nejvíce peněz z rabování předmětů na mapě, krást peníze nepřátelům nebo plnit mise ve hře.

Warzone probíhá v obřím městě zvaném Verdansk s více než 300 orientačními body. Budete také moct používat vozidla k přepravě, včetně ATV, roveru, SUV, nákladního automobilu a dokonce i vrtulníku.

Jednou z nejunikátnějších částí Warzone je 1 vs 1 respawn mechanik. Ten umožňuje hráčům, kteří zemřeli, respawn, pokud vyhrají bitvu 1 vs 1. Pokud jsou Vaší spoluhráčí také součástí fronty Gulag, mohou bojovat z balkónu a dokonce i házet kameny na protivníky, aby je omráčili. Hráči budou moci vstoupit do Gulagu, pokud jejich spoluhráči splnili dostatek misí a vydělali si ve hře dost peněz.

Ve hře Warzone bude existovat celá řada misí, včetně jednoduchých jako například otevírání zásobovacích skříní nebo těžších jako zabezpečení míst proti nepřátelům. Jako odměny u některých misí můžete dostat i schopnosti. Hotovost lze také použít k nákupu předmětů na konkrétních nákupních stanicích na mapě.

Pro koho je hra k dispozici?

Call of Duty: Warzone je k dispozici na PS4, Xbox One a PC. Pokud již vlastníte Modern Warfare a máte ji nainstalovanou, bude stažení Warzone zabírat mezi 18 GB a 22 GB paměti. Pro všechny ostatní hráče bude hra mít 83 GB až 101 GB.