Hra Westworld je nyní dostupná na Android!

Druhá série úspěšného seriálu Westworld se blíží do finále a doprovodí ji i mobilní hra se stejným názvem. Westworld je nyní dostupná na Android i iOS. Hra je zcela zdarma a je doplněná mikro-transakcemi přímo ve hře, které nejsou opravdu malé. Částky se mohou pohybovat až okolo dvou tisíc korun za jednu položku.

Ovšem tyto částky hráč platit nemusí. Je to jen pro dobrovolníky. Princip hry je velmi jednoduchý. Staví se, vylepšuje se a dohlíží se na vlastní „město“. Hru vytvořili vývojáři z Warner Bros. International Enterprises

Děj na západě

Hra Westworld je velmi podobná proslulé hře Fallout Shelter. Nejen že vypadají tyto dvě hry podobně, ale dokonce se od sebe neliší ani gameplayem. Liší se od sebe jen v době odehrávání. Ve Falloutu jste přežívaly apokalypsu a bojovaly proti nepřátelům.

Kdežto ve Westworldu se děj odehrává na západě (jako ve starších westernovkách). Ve hře bude až 170 charakterů, kteří se dají vylepšovat. Každý z těchto postav má své vlastní bonusy, které budou pomáhat při řízení města.