Huawei P40 Pro: pět kamer a keramické tělo

Nové uniklé fotografie od „Evleaks“ nám ukazují nejlepší pohled na další vlajkový telefon společnosti Huawei. Jedná se konkrétně o model Huawei P40 Pro, podle Evana Blasse, který říká, že telefon bude mít keramické tělo.

Nejvýznamnějším designovým prvkem, který můžeme na fotografiích vidět je kamera. Ta obsahuje pět objektivů, z nichž jeden teleobjektiv je ve stylu periskopu. Značka Leica a technické detaily popisují pole jako pokrytí ekvivalence 18-240 mm, což by mezi ultraširokým fotoaparátem a teleobjektivem mohlo znamenat více než 13násobné zvětšení. Je však pravděpodobné, že Huawei spoléhá na softwarová vylepšení, aby dosáhla této hodnoty.

Na přední straně telefonu můžeme vidět obrazovku s výřezem pro dva selfie fotoaparáty. Tlačítka napájení a hlasitosti se nacházejí na pravém okraji a dole se nachází port USB-C a reproduktor. Nečekaně, nenachází se zde jack pro sluchátka.

Poslední dva vlajkové smartphony společnosti Huawei řady P byly představeny v březnu v Paříži. Takže si myslíme, že na představení tohoto modelu nebudeme čekat příliš dlouho. Samozřejmě, že Huawei může být znovu nucen představit smartphone bez podpory pro služby Google, jako tomu bylo v loňském roce pro model Huawei Mate 30 Pro.