iOS 12 „Digital Health“ Vám ukáže, kolik času trávíte na svých zařízeních

Začátkem minulého měsíce společnost Google oznámila, že Android P je vyvíjen pro pohodlnější používání. Také bude obsahovat nový ovládací prvky, které umožní lidem sledovat, kolik času stráví na smartphonu a dokonce i to, kolikrát za den odemkli své zařízení.

Zdá se, že Apple pracuje na něčem velmi podobném.

Podle Bloombergu, Apple v rámci iOS 12 v pondělí představí novou oblast s názvem „Digital Health“ v nabídce nastavení. Stejně jako od Googlu, Digital Health bude obsahovat několik nástrojů, které Vám ukážou, co všechno děláte na iPhonech a iPadech a kolik času na těchto zařízeních strávíte.

androidp-1937735

Existuje již několik způsobů, jak to udělat. Stačí, když si najedete do nastavení baterie iPhonu a kliknete na jakoukoliv aplikaci, zde zjistíte, jak dlouho aplikaci používáte.

Bloomberg také tvrdí, že iOS 12 bude mít zdokonalenou a pokročilejší verzi platformy ARKit pro rozšířenou realitu společnosti Apple.

Společnost plánuje nový způsob, kterým umožní hrát uživatelům hry ve virtuální realitě proti sobě ve stejném virtuálním prostředí. Ale hlavně bude aktualizována kvůli stabilitě, rychlosti a schopnosti reagovat na nové funkce a redesigny. Hlavně kvůli tomu, že na iOS 11 byla negativní zpětná vazba.