K objasnění úmrtí muže, známého pod přezdívkou Rambo, můžou pomoci svědci konfliktu

Napsal Redakce (ms) – Úterý, Září 18, 2018 · Napsat komentář 

Dnes proběhla soudní pitva, jejíž předběžné výsledky prozatím nestanovily přesnou příčinu úmrtí muže. Ke konečnému vyjádření soudního lékaře je potřeba dalších zkoumání z oboru toxikologie a histologie.

V průběhu počátečního šetření kriminalisté zjistili poznatek, který by mohl směřovat ke spáchání možného trestného činu v souvislosti se zemřelým mužem (známým pod přezdívkou Rambo). Z tohoto důvodu se policisté obracejí na občany se žádostí o pomoc.

Pohyb muže známého pod přezdívkou Rambo byl zaznamenán v cca 17:00 hodin, kdy přecházel ulici Revoluční ve směru od Lidického náměstí k bývalému autobusovému nádraží. Tam se měl pohybovat spolu s dalšími osobami – dle svědků se mělo jednat o bezdomovce. Mezi osobami údajně došlo k hádce a fyzickému napadení.

Kriminalisté žádají občany, kteří se pohybovali v neděli 16. září 2018 v době mezi 17:00 – 23:00 hodin poblíž bývalého autobusového nádraží v Ústí nad Labem a viděli tam muže s přezdívkou Rambo, aby jim poskytli svědectví. Důležití jsou zejména svědci, kteří zaznamenali nějaký konflikt mezi osobami. Informace přijmeme na lince 158 případně na jakékoliv policejní služebně. Děkujeme.

Zdroj: PČR/Foto: Ilustrační