Kreativní Shamballa 12D a její vnitřní síla

Unikátní Shamballa 12 D představuje velice oblíbený a často poptávaný velmistrovský titul v učení, jehož prvopočátek začíná prostřednictvím Shamballa 1024. Než se totiž dopracujete k Shamballa 12 D, je třeba projít přes základní učení Shamballa 1024, které prezentuje 1024 symbolů pro léčení a poznání sebe sama. Shamballa 12 D je ve své podstatě vyvrcholením Shamballa 1024.

I přesto musíte projít dalšími úrovněmi výuky v podání Shamballa 2002, které je následováno učením Shamballa 3110. Další přínosný rozvoj a pohled na vnitřní a vnější energie kolem nás. Výtečná Shamballa 2002 umožňujte stejně jako odborná vrstevnice Shamballa 3110 mnohem širší a větší pohled na tuto problematiku.

Oddávejte se léčebným praktikám své vlastní mysli a za pomoci metody Shamballa 2002. Dosáhněte blahodárného stavu Shamballa 3110 a pokračujte dál.

Budete-li ve svých výukách vyžadovat něco nového a neobvyklého, je tu i Kristova Shamballa, která je opepřena právě prostřednictvím Krista a Panny Marie. Kristova Shamballa Vám přinese velice krásné spojení několika energií najednou. Oddávejte se skvělému pocitu, který přináší Kristova Shamballa a další výše zmíněná učení.