Manželku záměrně polil vařící vodou

Napsal Redakce (ms) – Středa, Červenec 12, 2017 · Napsat komentář 

TEPLICKO – Vyšetřovatel obvinil z těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu 47letého muže, který vážně zranil svou manželku.

V noci z pátku na sobotu po předchozí slovní rozepři polil svou ženu vroucí vodou, následkem čehož utrpěla zranění v obličeji a horní části těla, která si vyžádala hospitalizaci na traumatologickém oddělení.

„Po oslavě mých čtyřicátých narozenin v Hrobě se můj manžel zřejmě z žárlivosti či pocitu méněcennosti pod vlivem omamných látek, podle, zákeřně a zbaběle rozhodl, že když on musí žít s hendikepem, tak já budu taky. Uvařil si tedy vodu v rychlovarné konvici a poté, co jsem si šla lehnout mi vařící vodu vylil do obličeje, na krk a ramena. Voda v konvici se vaří 2-3 minuty, nejednalo se tedy o afekt, ale o promyšlený plán. Rychle jsem v šoku ze zahrady utekla. Následně jsem si uvědomila že nemám nic čím bych si mohla zavolat pomoc a proto jsem se musela vrátit. Bála jsem se co se bude dít. Manžel stál uprostřed místnosti s mou kabelkou se všemi věcmi a řval:“Nestěžuj si a nedělej scény“. Poté mě ještě několikrát udeřil. Všimla jsem si jeho telefonu na stole. Rychle jsem ho sebrala a utekla pryč. Schovala jsem se mezi zahrádky a zavolala na 112, která následně kontaktovala policii. Následně jsem byla hospitalizována“, takto žádá o sdílení na svém facebooku zraněná žena.

Muž byl obviněn z těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, v případě odsouzení mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

Zdroj: PČR a Facebook