Marvel a Nexon vytvářejí novou karetní hru: Marvel Battle Lines

Společnost Marvel a Nexon oznámili novou hru, na které pracují. Hra se bude jmenovat Marvel Battle Lines. Marvel Battle Lines je strategická karetní hra, kde bude plno známých superhrdinů od Marvelu jako např. Iron Man, Thor, Black Panther a další.

Pár obrázků ze hry bylo zveřejněno a vypadají vážně dobře. Každou kartu se superhrdinou můžete otočit a přečíst si tak jeho příběh o jeho životě.

Také bylo oznámeno, že hra bude mít svůj vlastní příběh, který napsal spisovatel Marvelu Alex Irvine. Kromě toho mohou hráči také prožít ikonické momenty ve zvláštních událostech s exkluzivními odměnami.

Hra bude mít singlepalyer i multiplayer. Hráči můžou sbírat kartičky superhrdinů v singleplayer módu.  Dále si hráči mohou z nasbíraných karet vytvořit balíček, s kterým budou pak dále bojovat proti ostatním. Marvel slibuje stovky karet superhrdinů. Fanoušci Marvelu se mají tedy opravdu na co těšit!

Hra by měla být zcela zdarma, ale přímo ve hře si budete moct odemknout nějakého vzácnějšího superhrdinu za reálné peníze. Samozřejmě je to dobrovolné a platit to  nemusíte. Můžeme se jenom těšit než tuto hru vydají!