Maserati Levante S dostalo agresivní paket SHTORM

auto-mc3a1-na-sobc49b-luxusnc3ad-karbonovc3bd-paket-1400x989-7737672

Luxusní italské SUV dostalo balíček sedmnácti karbonových dílů. Komponenty symbolizující vítr, moře a boha Neptuna změní luxusní Maserati v jedinečné auto. Jak vypadá Levante S v uhlíkovém kabátě? Na co se můžou zájemci o toto vozidlo těšit?

Karbonový sporťák

Auto se jmenuje podle středomořského větru. Kromě sportovního charakteru nabídne toto Maserati vysokou úroveň komfortu a bezpečnosti. Designové studio LARTE DESIGN připravilo tuningový paket pro luxusní čtyřkolku. Díly jsou vyrobeny z uhlíkového vlákna. Souprava SHTORM se skládá ze sedmnácti komponentů. Cílem projektu je zdůraznit sportovní styl italského SUV.

Bůh moře

Kapotu zdobí karbonový pruh uprostřed. Z uhlíku jsou vyrobeny také kryty sání pod maskou chladiče, přední difuzor a lemy blatníků. Přední části dominuje logo trojzubce. To odkazuje na boha moře Neptuna. Přívody vzduchu v blatnících připomínají harpunu.

levante-s-mc3a1-dva-spoilery-1400x895-1756273
Levante S má dva spojlery.

Touha po jedinečnosti

Koncovky výfuku jsou upraveny na míru. Příplatkově LARTE nabízí jejich zdvojenou variantu. Sportovním symbolem auta je zadní spoiler. Levante S má hned dva. Precizní ráfky z legované oceli doplňují originální středové pokličky. Úpravce má v ceníku i kryty zrcátek z kompozitu.