Mi Health je nová aplikace pro zdraví od společnosti Xiaomi

Vývojáři ze společnosti Xiaomi  vydají druhou aplikaci pro zdraví a kondici. Této Aplikaci dali název Mi Health a je k dispozici v nejnovější verzi MIUI China Developer 9.7.23.

Stejně jako u jiných aplikací zaměřených na fitness, tak i tato sleduje váš počet kroků, harmonogram spánku a menstruační cykly. Můžete si nastavit cíle cvičení, přičemž Mi Health Vám poskytne zdravotní skóre na základě vašeho spánku, počtu provedených kroků a indexu tělesné hmotnosti (BMI). Aplikace také sleduje Váš spánek na pozadí.

Tato aplikace také poskytuje vizuální ukazatele vaší denní, týdenní a měsíční aktivity. Nakonec sleduje celkovou dobu Vaší aktivity, ujetou vzdálenost a odhadovaný počet spálených kalorií.

Předpokládáme, že tato appka používá senzory zařízení nebo získává data z fitness trackeru ke sledování dat, ale to ještě zatím není potvrzeno.

Pokud nemáte zařízení Xiaomi, bohužel není možné si vyzkoušet Mi Health. Xiaomi pravděpodobně aplikaci zveřejní v Obchodě Google Play, takže doufáme, že nebudeme čekat dlouho. Do té doby si můžete vyzkoušet Mi Fit, stávající aplikaci pro zdraví od společnosti Xiaomi.