SnowBall: nejlepší zimní hra roku

Ano víme, že už je sice po Vánocích a venku moc sněhu není, spíše žádný, ale i tak Vám chceme představit novou zimní hru od vývojářů z HiddenChicken. Tato hra nese jméno SnowBall.

Princip této hry je velice jednoduchý, ale přesto zábavný. Ze začátku si vyberete svoji sněžnou kouli, se kterou budete chtít hrát, a poté hru spustíte. Vaše sněžná koule se kutalí ze svahu dolů a cestou se snažíte vyhýbat překážkám. Pozor! Některým překážkám se vyhýbat nemusíte. Vpravo nahoře je zobrazený seznam překážek, které můžete pohltit. Po pohlcení daných překážek se Vám Vaše sněhová koule začne zvětšovat. Čím větší budete, tím větší překážky můžete pohltit. Cílem hry je dostat se co nejdál, což se lehce řekne, ale věřte, že to není až tak snadné.

Váš nejlepší výsledek se zobrazuje vždy nahoře v hlavním menu. Ve hře je také vytvořený žebříček těch nejlepších hráčů, takže se můžete porovnávat s ostatními, či soupeřit proti svým přátelům a snažit se tak nahrát co nejlepší skóre. Ve hře je taky zabudovaný systém DailyRewards. To znamená, že když se každý den přihlásíte do hry, tak dostanete nějakou odměnu.

Hra SnowBall je zcela zdarma a obsahuje jenom dobrovolné nákupy ve hře. Ve hře jsou dva typy měny a to vločky (snowflakes) což je měna, kterou získáváte za progres ve hře. Za tyto vločky si můžete koupit upgrade nebo-li vylepšení na Vaši sněhovou kouli nebo odemknout jiný vzhled.

Druhou měnou jsou „GoldenBalls“, což je měna, kterou můžete získat pouze za reálné peníze. Každá sněhová koule má své specifické efekty a spelly (kouzla). Některé vzhledy SnowBallů lze zakoupit za vločky a některé jenom za GoldenBally (reálnou měnu).

Jediné co bychom této hře vytknuli, je trošku delší načítání a málo upgradů. Ale vývojáři tuto hru neustále aktualizují a snaží se do hry přinést nové a nové funkce. Pokud byste hru nějak změnili, či něco do ní přidali, tak se s námi o to podělte v komentářích a možná by se to v další aktualizaci mohlo objevit.