SnowBall: nejlepší zimní hra roku

Princip nejlepší zimní hry roku – SnowBall – je velice jednoduchý, ale přesto zábavný. Ze začátku si uživatel vybere svoji sněžnou kouli, se kterou bude chtít hrát, a poté hru spustí. Sněžná koule se kutálí ze svahu dolů a cestou se snaží vyhýbat překážkám. Pozor! Některým překážkám se vyhýbat ale hráč nemusí. Jaká jsou další pravidla?

Vpravo nahoře je zobrazený seznam překážek, které může hráč pohltit. Po pohlcení daných překážek se sněhová koule začne zvětšovat. Čím větší bude, tím větší překážky může pohltit. Cílem hry je dostat se co nejdál.

TIP: Jak funguje půjčka pro dlužníky nebo také půjčka ihned na účet?

Žebříček nejlepších hráčů

Nejlepší výsledek se zobrazuje vždy nahoře v hlavním menu. Ve hře je také vytvořený žebříček těch nejlepších hráčů, takže se může hráč porovnávat s ostatními, či soupeřit proti svým přátelům a snažit se tak nahrát co nejlepší skóre.

Ve hře je taky zabudovaný systém DailyRewards. To znamená, že když se každý den přihlásí hráč do hry, tak dostane nějakou odměnu.

Dvě měny

Hra SnowBall je zcela zdarma a obsahuje jenom dobrovolné nákupy ve hře. Ve hře jsou dva typy měny a to vločky (snowflakes) což je měna, která se získává za progres ve hře. Za tyto vločky si může hráč koupit upgrade nebo-li vylepšení na sněhovou kouli nebo odemknout jiný vzhled.

Druhou měnou jsou „GoldenBalls“, což je měna, která se získává pouze za reálné peníze. Každá sněhová koule má své specifické efekty a spelly (kouzla). Některé vzhledy SnowBallů lze zakoupit za vločky a některé jenom za GoldenBally (reálnou měnu).

Nedostatek upgradů

Jediné co bychom této hře vytknuli, je trošku delší načítání a málo upgradů. Ale vývojáři tuto hru neustále aktualizují a snaží se do hry přinést nové a nové funkce.

TIP: Proč navštívit polské město Sopoty a využít k tomu AXA cestovní pojištění nebo třeba VZP pojištění na cesty?