Netflix představuje nový seznam „Top 10“

Netflix na své platformě představuje novou funkci Top 10, která Vám pomůže rozhodnout se, co byste mohli sledovat. Jak víte, streamingová služba má podkategorie titulů, které můžete sledovat, ale procházení přes ně může být někdy zdlouhavé. Nyní bude služba na své platformě zařazovat televizní pořady, filmy a další obsah ve formě seznamu 10 nejlepších.

V aplikaci Netflix najdete nový banner s 10 nejlepšími tituly ve Vaší zemi. Netflix říká, že bude tento seznam denně aktualizovat, aby zobrazoval nový obsah. Umístění řádku se bude lišit v závislosti na tom, jak důležité jsou pro Vás pořady a filmy.

Kromě seznamů Top 10 uvidíte také samotný odznak v pravém horním rohu u vybraných titulů.

Chcete-li získat konkrétnější doporučení, můžete tak učinit tak, že přejdete na karty filmů nebo televizních pořadů. Přejděte na kartu Filmy a zobrazí se Vám seznam 10 nejlepších filmů. Na kartě TV Show se zobrazí 10 nejlepších televizních pořadů.

Funkce Netflix Top 10 byla testovaná již šest měsíců v Mexiku a Velké Británii.

„Členové v obou zemích je považovali za užitečné, takže je rozšiřujeme do dalších zemí“, uvedla společnost v tiskové zprávě. Ve skutečnosti neposkytl seznam zemí, kde je funkce k dispozici, ale zdá se, že se objevuje po celém světě.

Pokud používáte aplikaci Netflix v mobilním zařízení nebo tabletu a nemáte tuto funkci k dispozici, podívejte se, zda máte staženou nejnovější verzi aplikace.