Netflix testuje levnější dlouhodobé předplatné

Netflix předplatné v testování! Pokud sledujete filmy či seriály přes Netflix, jistě Vás tato nabídka potěší.

Netflix se intenzivně snaží nalákat nové lidi. Služba streamování je jednou z nejdražších a vypadá to, že to chce společnost změnit. Po úspěchu svých cenově dostupných plánů pro mobilní zařízení, platforma nyní testuje levnější dlouhodobé plány předplatného.

Netflix potvrdil, že v Indii testuje nové tříměsíční, šestiměsíční a roční předplatné. Toto nové prémiové předplatné je v Indii až o 50% levnější.

Testování je v současné době omezené pro vybrané uživatele. Pokud by se však testování ukázalo jako úspěšné, tak by se tyto plány mohly rozšířit i do ostatních zemí.

Dlouhodobé předplatné se poprvé objevilo na Twitteru u uživatele Tanmay Patel, který sdílel screenshot této nabídky.

Předplatné na 3 měsíce premium (4K) je stanoveno cěnově na Rs 1,919 (~ 620 Kč), což je 20% sleva oproti původní ceny, kdyby si uživatel platil předplatné Premium po dobu tří měsíců měsíců. Šestiměsíční plán vychází cěnově na Rs 3,359 (~ 987 Kč), sleva 30%. Roční předplatné vychází na Rs 4,799 (~ 1 410 Kč), 50% sleva.

Kromě většího místního obsahu by snížení cen předplatného rozhodně Netflixu prospělo. Díky Disney Plus a konkurenci Amazon Prime Video má Netflix před sebou těžkou výzvu k přežití na rychle rostoucím trhu.