Nezahlédli jste ho? Pomozte policii s pátráním

Napsal Redakce (ms) – Pátek, Květen 19, 2017 · Napsat komentář 

DĚČÍN – Děčínští policisté pátrají po třiašedesátiletém muži ze Šluknova – Rožany. Pohřešovaný odešel z domova 16. května 2017 a do současné chvíle se do místa svého bydliště nevrátil. V době odchodu měl na sobě  béžové triko a modré rifle. O den později o sobě podal zprávu skrze mobilní telefon. Policisté prověřili místa i kontakty s osobami, které mají s pohřešovaným mužem souvislost. Provedli prověrky v nemocničních zařízeních a dalších místech, kde by se mohl nacházet, bohužel bez výsledku.

Podle informací, zjištěných v rámci pátrání, by se pohřešovaný muž mohl pohybovat v Ústí nad Labem. Není však vyloučen ani pohyb na jiných místech České republiky. Vzhledem k tomu, že muž se nenacházel v dobrém psychickém stavu, může se pohybovat na odlehlých neobvyklých místech atd.

Policisté žádají širokou veřejnost a všechny, kteří muže zahlédli či mají informace o jeho současném pobytu, nechť se v co nejkratší době obrátí na nejbližší policejní služebnu či tísňovou linku 158. Za projevenou pomoc děkujeme.

STANĚK VÁCLAV

Datum narození: 26. 11. 1953

Pátrání vyhlášeno: 18. 5. 2017

Bydliště – okres DĚČÍN

Výška 170 až 175 cm

Zdánlivé stáří 64 až 66 let

Popis osoby

  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ hnědé/ šedé
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA VOUSŮ hnědé/šedé STŘIH VOUSŮ knír
  • BARVA OČÍ hnědá

Zdroj: PČR