Ofenzíva Hyundai v Číně – Nové SUV a čtyřdveřová kráska

Společnost Beijing Hyundai Motor Company (BHMC) odhalila na autosalonu Auto Shanghai 2019 zcela nové modely Hyundai Sonata a Hyundai ix25. Auta ztělesňují motiv „nové éry“, který je nosným tématem expozice značky na jednom z největších autosalonů v Číně. Kromě zcela nových modelů se mohou návštěvníci stánku seznámit s novými technologiemi, zaměřenými na blízkou i vzdálenější budoucnost, a s novým designérským stylem „smyslné sportovnosti“.

Zcela nová Sonata slaví na autosalonu v Šanghaji čínskou výstavní premiéru. Globální „ikonický model“ značky Hyundai disponuje nejmodernějšími technologiemi v oblastech bezpečnosti, konektivity a komfortu. Sonata je elegantním a nádherným sedanem v úchvatném stylu kupé, jímž se odlišuje od konvenčních čtyřdveřových modelů. Svými elegantními a ladnými liniemi ztělesňuje designérský styl „smyslné sportovnosti“ společnosti.

Kompaktní SUV ix25 slaví rovněž premiéru v nové „sportovní a svalnaté“ podobě. Nový model přichází s ideální koncepcí pro čínský trh a jeho design je zřetelně inspirován stejným designérským stylem, který vtiskl nezaměnitelnou tvář zcela novému modelu Sonata, avšak v odlišné interpretaci. Tento elegantní model vyčnívá z davu výraznou ramenní linií, rozšířenými podběhy kol, světlou výškou ve stylu SUV a nezaměnitelným světelným designem.

Poprvé je v Číně vystaven model Sonata jako designérské studio, síťově propojený automobil 3.0 a nechybí ani zážitková technická expozice s přístupovým systémem, jehož autentizace je založena na základě snímání otisku prstu. I tato technologie je v Číně prezentována poprvé. Podobným způsobem se mohou návštěvníci seznámit s digitálním klíčkem. Pozornost bezesporu upoutá také sportovní model Veloster N a systém čištění vzduchu z modelu NEXO.