Ofenzíva Hyundai v Číně – Nové SUV a čtyřdveřová kráska

Společnost Beijing Hyundai Motor Company (BHMC) odhalila na autosalonu Auto Shanghai 2019 zcela nové modely Hyundai Sonata a Hyundai ix25. Auta ztělesňují motiv „nové éry“, který je nosným tématem expozice značky na jednom z největších autosalonů v Číně.

Kromě zcela nových modelů se mohli návštěvníci stánku seznámit s novými technologiemi. Ty jsou zaměřeny na blízkou i vzdálenější budoucnost, a s novým designérským stylem „smyslné sportovnosti“. Zcela nová Sonata slavila na autosalonu v Šanghaji čínskou výstavní premiéru.

Globální „ikonický model“ značky Hyundai disponuje nejmodernějšími technologiemi v oblastech bezpečnosti, konektivity a komfortu. Sonata je elegantním a nádherným sedanem v úchvatném stylu kupé, jímž se odlišuje od konvenčních čtyřdveřových modelů. Svými elegantními a ladnými liniemi ztělesňuje designérský styl „smyslné sportovnosti“ společnosti.

Kompaktní SUV ix25 slavilo rovněž premiéru v nové podobě. Nový model přišel s ideální koncepcí pro čínský trh. Jeho design je zřetelně inspirován stejným designérským stylem, který vtiskl nezaměnitelnou tvář zcela novému modelu Sonata, avšak v odlišné interpretaci.

Tento elegantní model vyčnívá z davu výraznou ramenní linií, rozšířenými podběhy kol, světlou výškou a nezaměnitelným světelným designem. Poprvé byl v Číně vystaven model Sonata jako designérské studio. Nechyběla ani zážitková technická expozice s přístupovým systémem, jehož autentizace je založena na základě snímání otisku prstu.

I tato technologie byla v Číně prezentována poprvé. Podobným způsobem se mohli návštěvníci seznámit s digitálním klíčkem. Pozornost bezesporu upoutal také sportovní model Veloster N a systém čištění vzduchu z modelu NEXO.