Pohřešovaná seniorka se stále nenašla, pátrání pokračuje

Napsal Redakce – Úterý, Srpen 7, 2018 · Napsat komentář 

Hledaná žena užívá léky na Alzheimerovu chorobu, kvůli nemoci si občas nemusí uvědomovat realitu. Naposledy byla prokazatelně spatřena manželem v neděli ráno kolem 8:30 hodin, kdy odešla z místa bydliště ve Světicích u Bystřan. Nemá u sebe doklady ani mobilní telefon. Na sobě by měla mít oblečené šedé kalhoty, barevné tričko, na nohou pantofle. U sebe by mohla mít černou koženkovou kabelku, na krku zlatý řetízek s kulatým přívěskem, zlaté náušnice a zlatý prstýnek.

Veškeré dostupné informace k pohřešované osobě najdete v předchozím článku ZDE

Kriminalisté získali poznatky, že seniorka byla viděna v neděli 29. července ve Lbíně – Pytlíkově a poté i v Kladrubech. Následujícího dne, tedy v pondělí 30. července kolem 15:30 hodin byla viděna v obci Lbín.

Tímto žádáme řidiče, jejichž vozidla jsou vybavena kamerami, a kteří projížděli od neděle 29. 7. 2018 do úterý 31. 7. 2018 v lokalitě mezi obcemi Bystřany – Úpořiny – Lbín – Kladruby – Hradiště – Dolánky, aby poskytli Policii České republiky kamerové záznamy, které by mohly napomoci v dalším pátrání.

Veškeré poznatky k pobytu nebo výskytu pohřešované ženy je možno předat na linku 158 případně na nejbližší oddělení PČR.