Policie hledá svědky z autobusu

Napsal Redakce (ms) – Pátek, Říjen 5, 2018 · Napsat komentář 

Vzhledem k tomu, že se do současné doby nepodařilo vypátrat svědky události a ani se nikdo z nich sám nepřihlásil,  zkouší policie opětovně výzvu veřejnosti.

Dne 2. 10. 2017 krátce před 14.00 hodinou odpoledne na zastávce “Hraničář” nastupovala 77letá seniorka do autobusu linky č. 453 jezdící po trase Libouchec – Velké Chvojno – Ústí nad Labem – Malečov – Rýdeč a jela do místa bydliště v obci Kojetice. Ve chvíli, kdy si po nástupu šla sednout a autobus už jel, tak vlivem prudkého brzdění upadla. Ze země jí pomáhal dle její výpovědi vstát dosud nezjištěný muž. Poškozená autobusem dojela ještě domů, ale vzhledem k obtížím, které již měla při vystupování a tomu, že obtíže byly čím dál větší, zavolala jí rodina ZZS. V nemocnici se po vyšetření zjistilo, že poškozená 77letá žena utrpěla vážné zranění a musela být hospitalizována v nemocnici. 

Muž, který ženě pomáhal a další spolucestující, jsou pro policisty hodně důležití. Jejich svědectví pomůže policistům k řádnému objasnění celé události.

Žádáme všechny cestující, kteří v inkriminovanou dobu cestovali tímto autobusem a i případně byli svědky této události, aby se přihlásili na lince 158.

Zdroj: PČR/Foto: Ilustrační