Policie zveřejnila video ze zadržení podezřelého z vraždy na Nákladní

Napsal Redakce (ms) – Čtvrtek, Prosinec 20, 2018 · Napsat komentář 

Informace k oběma případům poskytli na tiskové konferenci 20. 12. 2018 náměstek ředitele krajského ředitelství plk. Mgr. Zbyněk Dvořák a vedoucí odboru obecné kriminality plk. Mgr. Martin Charvát.

Ze zvlášť závažného zločinu vraždy byl obviněn 28letý cizí státní příslušník. Na případu vraždy mladé ženy, jejíž tělo bylo nalezeno 12. prosince 2018 v ulici Nákladní v Teplicích, pracoval tým kriminalistů. Intenzivní operativní práce dovedla kriminalisty až podezřelému, který se k činu doznal. Byl dán návrh na vzetí obviněného do vazby, který Okresní soud v Teplicích akceptoval.

Loupežné přepadení klenotnictví

Necelých 24 hodin stačilo kriminalistům k zadržení podezřelých z loupežného přepadení prodejny klenotnictví v ulici Krupská v Teplicích. K přepadení došlo v pondělí 17. 12. 2018 kolem 10:40 hodin. Pachatelé odcizili luxusní pánské a dámské hodinky různých značek a způsobili podle předběžného vyčíslení škodu téměř 7 milionů korun. Díky intenzivní operativní práci již následující den policisté ve spolupráci s Krajským ředitelstvím policie hl. m. Prahy zadrželi 4 cizince (32-41 let), kteří byli obviněni z trestného činu loupeže a byl podán návrh na uvalení vazby.

Zdroj: PČR