Policisté hledají náhodné svědky vraždy ženy v Nákladní ulici

Napsal Redakce (ms) – Čtvrtek, Prosinec 13, 2018 · Napsat komentář 

Provedená soudní pitva potvrdila výsledky prvotního šetření, že žena zemřela cizím zaviněním.
Krajští policisté v dané věci zahájili úkony trestního řízení pro spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy.

Policisté děkují občanům za reakce na zveřejněnou pátrací výzvu. Pátrací výzva směrem k občanům je stále aktuální a kriminalisté budou rádi za každou informaci, která by jim mohla pomoci při objasnění tohoto závažného zločinu.

Výzva směrem k občanům: 
Žádáme případné svědky, kteří se pohybovali v okolí ulice Nákladní v Teplicích a všimli si čehokoliv podezřelého, aby kontaktovali policisty prostřednictvím linky 158, případně na jakékoliv policejní služebně. Policisty zajímá doba od zhruba 19. hodiny 11. 12. 2018 do ranních hodin dne 12. 12. 2018, do cca 6:45.
Také žádáme řidiče, kteří v uvedenou dobu projížděli ulicí Nákladní a mají vozidlo vybaveno funkčním kamerovým zařízením, aby policistům poskytli záznam. Děkujeme. 

TEPLICE – Krajští policisté šetří úmrtí ženy, která byla nalezena bez známek života ve středu 12. 12. 2018 ráno náhodným svědkem na místě veřejnosti přístupném v ulici Nákladní v Teplicích.

Výsledky prvotního šetření nasvědčují, že žena zemřela cizím zaviněním. Přesnou příčinu úmrtí objasní až nařízená soudní pitva. Totožnost ženy policisté nyní ověřují. Po pachateli násilného činu pátrají.

V době šetření na místě nálezu a v jeho okolí policisté na několik hodin uzavřeli ulice Nákladní a Riegrovu. Dopravu odkláněli na objízdné trasy.

V souvislosti se šetřením okolností smrti ženy se policie obrací na veřejnostŽádáme případné svědky, kteří se pohybovali v okolí ulice Nákladní v Teplicích a všimli si čehokoliv podezřelého, aby kontaktovali policisty prostřednictvím linky 158, případně na jakékoliv policejní služebně.

Policisty zajímá doba od 19. hodiny dne 11. 12. 2018 do ranních hodin cca 6:45 dne 12. 12 2018.

Také žádáme řidiče, kteří v uvedenou dobu projížděli ulicí Nákladní a mají vozidlo vybaveno funkčním kamerovým zařízením, aby policistům poskytli záznam.

Zdroj: PČR/Foto: Ilustrační