Koho zasáhne pád z okresního přeboru?

Dnes nás čeká poslední díl a to tým Zbýšova a jeho kapitán Ivan Babák. Zbýšov je na 10. místě s 13 body. Se svými konkurenty v boji o záchranu příliš lichotivou bilanci neměl. S Kaňkem prohrál doma 2:4, poté co v první půli vedl 2:0. O stejný náskok přišel i v Nových Dvorech, kde remizoval 2:2. Totožným výsledkem skočil jejich domácí zápas s Horními Bučicemi. Ve Vrdech prohrál 5:3 a opět v poločase vedl (2:1).

Ivane, čemu přičítáš váš špatný začátek, kdy jste vyhráli až v 9. kole doma se Žleby. Jaká panuje po podzimu nálada ve Zbýšově?

My jsem už na začátku nehráli špatně, ale doplatili jsme na mizernou koncovku. Závěr už byl ale lepší, tak nakonec můžeme nebo spíš musíme být spokojení. Oni to též ovlivňují i ty 4 remízy, kde se jistě některý z těch zápasů měl dle mého názoru  vyhrát. V Nových Dvorech i možná doma s Malešovem.