Beats Powerbeats Pro – recenze

Než Beats představil svá první skutečně bezdrátová sluchátka Powerbeats Pro, byly běžné Powerbeats od společnosti Apple oblíbenou volbou pro běžce a návštěvníky posiloven. Ty však zůstaly pozadu, protože Beats se zaměřil na dlouho očekávané modely Pro, které kvalitou zvuku a výdrží baterie předčily AirPods a byly lépe uzpůsobené pro fitness aktivity.

Společnost Beats nyní převzala mnoho ingrediencí z modelu Pros a vložila je do nových sluchátek Powerbeats. Zachovávají si design nákrčníku z předchozích modelů, který někteří lidé upřednostňují před absencí jakéhokoli drátu.

Mají také lepší výdrž baterie, lepší odolnost proti vodě a potu a poskytují stejný zvuk jako Powerbeats Pro.

Čím disponují sluchátka Beats Powerbeats Pro?

Sluchátka Beats Powerbeats Pro od společnosti Apple jsou příkladem opravdu dobrého designu v kategorii produktů, která si na něj potrpí.

V posledních měsících se na trhu objevilo mnoho skutečně bezdrátových sluchátek, ale jen málo z nich řešilo některé z větších potíží spojených s designem sluchátek.

Například jak držet sluchátka v uchu, když nejsou dokonale přizpůsobená?

Pokud člověk vlastní neuzavřená sluchátka, zjistí, že poměrně často vypadávají. Háčky sluchátek Powerbeats Pro slouží právě k tomuto účelu. Zmírňují tlak na zvukovod a udrží sluchátka na místě, pokud se těsnění poruší.

Co se týče údržby produktu, sluchátkům Beats Powerbeats prospěje pravidelné čištění, ačkoli na černé barevné variantě bude ušní maz vidět nejméně. Přesto je lepší pravidelné čištění všeho, co se dostává do otvoru, jako jsou uši.

Stejně jako jejich bratři od Applu jsou i tato sluchátka nabitá senzory. Každé sluchátko má detektor přiblížení, který pozastaví přehrávání hudby, když je člověk vytáhne z uší.

Kromě toho má každé sluchátko akcelerometr. Ten detekuje, když někdo mluví, aby lépe vedl mikrofon v hlasitém prostředí a aby se vypnul, když jen sedí na stole.

Blokují sluchátka Beats Powerbeats Pro hluk?

Velkou měrou se na zachování kvality zvuku podílejí přiložené nástavce do uší, protože izolace je pro dojíždějící zdaleka nejdůležitějším parametrem.

Powerbeats Pro sice nabízejí slušnou úroveň izolace, ale pokud má člověk problémy se silikonovými nástavci, možná by se měl podívat, zda nesežene pěnové koncovky jiných výrobců.

Přiložené koncovky příliš nezablokují běžné „nízké“ zvuky, jako je hučení motoru nebo tiché hlasy. Nicméně odbourají dětský pláč nebo běžný hluk při dojíždění.

Jaká je kvalita připojení?

Bezdrátová sluchátka jsou v současné době v podivném postavení, protože jejich kvalita zvuku je často velmi závislá na tom, jaký telefon se používá. Beats budou fungovat se zařízeními Apple mnohem lépe než s telefony s Androidem. To jednoduše kvůli použitým kodekům Bluetooth a čipu H1 ukrytému uvnitř.

Powerbeats Pro se mohou pochlubit nejlepší snahou společnosti Apple o skutečné bezdrátové připojení, které umožňuje spárovat každé sluchátko nezávisle na sobě.

Znamená to, že se iPhone může jednoduše připojit ke každému sluchátku místo toho, aby se připojoval pouze k jednomu nebo druhému. Připojení Bluetooth 5.0 navíc nabízí stabilní spojení s výhodami v oblasti výdrže baterie a komprese.

Jak ovládat sluchátka Beats Powerbeats Pro?

Každé sluchátko má multifunkční tlačítko a kolébku hlasitosti, která má stejnou funkci pro každou stranu. Takže si lze jednoduše vybrat, která strana je momentálně nejsnáze dostupná.

Multifunkční tlačítko nabízí běžné ovládací prvky a umožňuje přepínat Siri dlouhým stisknutím.

Funkce tlačítek na Beats Powerbeats Pro:

  • přehrávání/pozastavení hudby
  • přijmout/ukončit hovor
  • přijmout druhý příchozí hovor, první hovor podržet
  • při dvou aktivních hovorech střídavě přepíná mezi hovory
  • další stopa
  • předchozí stopa
  • aktivace Siri
  • odmítnutí telefonního hovoru
  • změna hlasitosti

Při vyjmutí jednoho se automaticky pozastaví hudba, která znovu začne hrát po vložení sluchátka do ucha. Po vyjmutí obou sluchátek se také pozastaví hudba, ale po opětovném vložení se neobnoví.

Sluchátka Beats Powerbeats ocení jistě sportovci díky hlasovému ovládání Siri.

Jaká je výdrž baterie?

Ať už je na vině čip H1, větší velikost jednotky nebo obojí, z obřího pouzdra baterie je zřejmé, že hlavní starostí konstrukčního týmu byla dlouhá životnost. A vzhledem k tomu, jak špatně si bezdrátová sluchátka obvykle vedou, pokud jde o výdrž baterie, jde v tomto bodě o výjimečný produkt.

Pouzdro s baterií používá k nabíjení kabel lightning, což je frustrující pro každého, kdo nepoužívá počítač nebo telefon s produktem Apple. Není to však tak velká nepříjemnost, protože druhá strana kabelu je normální připojení USB-A, takže může jít do počítače nebo do síťové nabíječky.

Beats Powerbeats Pro – ano, nebo ne?

Powerbeats Pro patří k nejlepším bezdrátovým sluchátkům Beats. Jistě, tato sluchátka jsou drahá a jsou hvězdným příkladem toho, proč jsou lidé ochotni platit za sluchátka obecně hodně peněz. Zároveň Beats Pwerbeats nejsou herní sluchátka, takže pro hráče nejsou nejlepší volbou.

Sluchátka Powerbeats Pro přímo řeší nejzávažnější konstrukční nedostatky sluchátek AirPods od společnosti Apple a na trh se dostávají jako důvěryhodná alternativa pro uživatele iPhonů. Od vydání sluchátek PowerBeats Pro uplynula dlouhá doba, ale i nadále jsou slušnou koupí.

Nicméně existují levnější bezdrátová sluchátka a trh opravdových bezdrátových sluchátek se natolik nasytil, že pravděpodobně bude možné najít i něco jiného, co člověku bude vyhovovat.

Tento model už není pro většinu lidí tak přesvědčivý jako před několika lety. Přesto se výdrží baterie blíží jen málo jiných modelů skutečně bezdrátových sluchátek, která jsou mezi cvičícími velmi oblíbená.

Čím se liší Beats Powerbeats 4?

Po chvíli strávené s nimi je jasné, že nová sluchátka Beats Powerbeats jsou výrazným vylepšením bezdrátových sluchátek na cvičení od této společnosti. Nabízejí kvalitu zvuku převzatou přímo ze sluchátek Beats Powerbeats Pro, stupeň krytí IPX4 a bezdrátový čip Apple H1, který dokáže hlasem přivolat Siri.

Na jedno nabití mají vydržet 15 hodin – o šest hodin více než Powerbeats Pro a o tři hodiny více než Powerbeats 3. Lze je spárovat s více zařízeními a bezdrátově sdílet skladby s dalším párem sluchátek Beats.

Nejsou tak dobrá jako špičková alternativa od Applu, sluchátka Beats Powerbeats Pro a Apple AirPods Pro, zejména pokud jde o způsob, jakým padnou a sedí v uších. Nicméně mají spoustu stejných technologií a specifikací zároveň mají Beats Powerbeats Pro nyní široko škálu dostupných barev, takže jsou slušnou levnou alternativou.

Beats PowerBeats recenze

Sluchátka Powerbeats jsou nezbytným vylepšením, které společnost Beats potřebovala pro svá sluchátka zaměřená na sport. Vydrží déle než jejich předchůdci a také lépe zní. Díky funkci hands-free Siri, stupni krytí IPX4 a přiléhavému tvaru jsou dobrými společníky do posilovny – a pro fyzicky zdatné publikum jsou lepší než AirPods.

Co se lidem na nich nelíbí, je to, že jejich správné usazení může být těžké a při delším nošení i mírně nepohodlné. Nejsou zcela bezdrátová jako Powerbeats Pro nebo AirPods Pro a chybí jim technologie aktivního potlačení hluku a redukce šumu. To znamená, že si je pravděpodobně nebude nikdo chtít brát na dlouhé lety nebo na rušné dojíždění.

Přestože Powerbeats nejsou nejlepšími bezdrátovými sluchátky na trhu, ve srovnání s podobně drahými bezdrátovými sluchátky jsou slibnými soupeři. Navíc o světelné roky předčí své původní jmenovce, kteří byli uvedeni na trh před spousty lety.

Nejlepší bezdrátova sluchátka – Apple alternativa

Zatímco rozhodnutí pro nejnovější AirPods (3. generace) nebo Powerbeats Pro může mít (pro většinu) více společného s penězi.

Ačkoli je počáteční cena Powerbeats Pro vyšší než nejnovější verze AirPods, sluchátka do uší Beats nabízejí izolaci, dotykové ovládání, odolnost proti potu, lepší přizpůsobení a dokonce i některé ušní háčky, které zmírňují tlak na zvukovody.

Ve skutečnosti není nic, co by AirPods měla a Powerbeats Pro postrádala, kromě gest.

U sluchátek Apple AirPods Pro (1. generace) je však situace trochu složitější. Její cena klesla, když vyšly AirPods Pro (2. generace), což z nich činí velmi atraktivní volbu. Obě verze AirPods Pro nabízejí menší pouzdro na baterii, ANC, spoustu funkcí specifických pro iOS, menší baterii a tu charakteristickou estetiku Apple.

Nicméně cena sluchátek nemusí být takový problém. Někdy stačí počkat, až cena poklesne, nebo si vyhlídnout jakoukoliv akci. Pro studenty je například výhodná možnost využít slevu na ISIC v Alze. Výhodně je také být členem různých věrnostních programů v obchodech s elektronikou.

Apple Airpods patří mezi nejoblíbenější a nejlepší bezdrátová sluchátka.

Nejlepší bezdrátová sluchátka – mimo Apple4

Tam, kde Powerbeats Pro z hlediska výdrže baterie tratí většinu ostatních true-wireless možností na trhu, přichází levný vyzyvatel v podobě JLab Epic Air Sport ANC. JLab se podařilo vtěsnat do sluchátek skutečně epickou výdrž baterie 15 hodin a 31 minut se zapnutým ANC. Stejně jako Powerbeats Pro mají i tyto sluchátka design s háčky.

Pokud jde o prémiovější sluchátka schopná cvičení, nabízí se například Jabra Elite 7 Active. Tato sluchátka fungují stejně bez ohledu na operační systém zařízení. Jsou vybavena trochou ANC a mají vyšší stupeň krytí IP57, takže většinu úkolů zvládnou kompetentně.

I když nedosahují výdrže baterie modelu Powerbeats Pro, Elite 7 Active stále dosahují úctyhodné výdrže 7 hodin a 10 minut na jedno nabití v mnohem kompaktnějším balení. Pro hráče her jsou tu pak nejlepší herní sluchátka.

TIP: Nejen introverti jsou dobrými hráči. Kdo takový introvert je a jak se pozná?