Powerbeats: Specifikace a uniklé fotografie

Jelikož společnost Apple získala Beats již před šesti lety, společnost vydala několik pozoruhodných produktů. Naštěstí nám ale nedávno zveřejněné informace naznačují, že se můžeme těšit na nové sluchátka již brzy!

Podle uniklých fotografií se nadcházející sluchátka Apple Powerbeats 4 podobají více novějším Powerbeats Pro než Powerbeats 3. Mají stejný design jako Powerbeats Pro, ale sluchátka jsou spojena kabelem.

Bohužel, stejně jako jejich předchůdci, nebudou Powerbeats 4 opravdu bezdrátové.

Na druhou stranu by sluchátka Apple Powerbeats 4 měla přicházet s upgradovaným čipem Apple H1, který se nachází i v AirPods Pro. Ten by měl zajistit lepší stabilitu a snazší párování Bluetooth, zejména u ostatních produktů Apple.

Měli by přijít také s pohodlnějším, odolnějším a voděodolným pouzdrem. Díky širšímu frekvenčnímu pásmu můžeme také očkávat přehrávání zvuku ve vyšší kvalitě než předchozí Powerbeats 3.

WinFuture také tvrdí, že Apple Powerbeats 4 budou nabízet až 15 hodin přehrávání zvuku a rychlou podporu nabíjení, která by měla uživatelům poskytnout o 60 minut více času přehrávání a to pouze po pěti minutách nabíjení. Můžeme také očekávat vestavěnou podporu hlasového ovládání, fyzického přehrávání a ovládání hlasitosti.

O ceně zatím nevíme přesné informaci, ale domníváme se, že cena bude podobná jako u sluchátek Powerbeats 3.