POZVÁNKA: Dobročinný kabelkový bazar

Napsal Redakce (ms) – Pondělí, Srpen 5, 2019 · Napsat komentář 

Vybírat můžete ze stovek kabelek již od 100 Kč.

Celý výtěžek z prodeje bude použitý na pomoc pro Kačenku, Honzíka a Jáchyma.

Kačenka prodělala jako malinká dětskou mozkovou obrnu, která ji připoutala na vozík. Po zjištění diagnózy Kačenka prošla lázněmi, rehabilitačními programy, ortopedickou léčbou. Její stav se zlepšil, nicméně je nutná další a další léčba. Na doporučení specialistů by pro ni byl vhodný chodníček s bradly, aby si Kačenka mohla splnit to, po čem nejvíce touží – chodit a pobíhat se svojí sestřičkou Anežkou.

U Honzíka se tři dny po narození zjistila nevidomost pravého oka, později 18 dioptrií na levém oku. Ve 4 letech byla Honzíkovi diagnostikována autistická porucha. Honzík je šikovný chlapec, se správnou a láskyplnou péčí toho zvládne mnoho. Letos nastoupil do první třídy, do speciální školy, která ovšem učí podle běžných osnov. Jen je nutné přenést pro Honzíka učivo na speciální papír určený pro hmatové čtení. Papír už jde po celou dobu Honzíkova vzdělávání na náklady rodiny. Rádi bychom tedy za část výtěžku z prodeje kabelek Honzíkovi tento papír nakoupili a pomohli mu tak naučit se vše, co se učí jeho vrstevníci

Vinou krvácení do mozku byla u Jáchyma zjištěna (ještě během těhotenství) atrofie mozku. Bohužel po narození se přidaly další diagnózy. Patří mezi ně také dětská mozková obrna. Vyléčit Jáchyma lékaři nedokáží, ovšem díky intenzivní rehabilitaci by se jeho stav mohl výrazně zlepšit.

Za část výtěžku z dobročinného kabelkového bazaru bychom rádi Jáchymka poslali na neurorehabilitační pobyt do Klimkovic.

Koupit si kabelku, udělat si radost a zároveň přispět můžete:

9. srpna v čase 13:00 – 18:00 hod

10. srpna v čase 10:00 – 18:00 hod

Dobročinný bazar pořádá LIONS CLUB TEPLICE LADIES.