Přesklení oken je řešením

Máte několik let starý dům, nová eurookna a stále Vás trápí nepříjemné úniky tepla? Pravidelné zdražování energetických společností Vaší již takhle zkrácené peněžence také neprospívá. Kompletní výměna oken je díky celkovým nákladům na tuto činnost téměř nemyslitelnou záležitostí. Stále ale existuje ideální a finančně velice zajímavé řešení společnosti TOSPUR s.r.o., která Vám nabízí profesionální přesklení oken.

Celý proces je realizován za použití Vašich stávajících okenních rámu, do kterých jsou zasazena nová, lepší a hlavně izolační skla, která mohou mít několik vrstev. Dle Vašich finančních možností je možné volit dvojskla nebo trojskla, která se velice pozitivně projeví na tepelném úniku tepla. Přesklení oken kromě úniků zajistí také lepší proti-hlučnost, zamezí zbytečnému rosení oken, případně proudění vlhkého vzchodu kolem okenních rámu. Tato výměna má také kladný vliv na udržení tepla v zimním období a chladu v letních měsících.

Díky nekonečným možnostem metody přesklení oken lze tyto postupy aplikovat na spoustě rozměrů okenních otvorů a samozřejmě i atypických oken.Využití má význam téměř ve všech typech staveb, od rodinných domů, přes byty, až po veliké komerční prostory. Pokud navštívíte internetové stránky společnosti www.tospur.cz, dozvíte se mnohem více, než to, co od samotného přesklení oken vůbec čekáte. Kvalita a profesionální služby jsou hlavní předností.