První charitativní ples Základní školy Antonína Sochora

Ples zahájily skvělé mažoretky z MŠ Tyršova pod vedením paní učitelky Z. Andrlové. Všechny přítomné přivítala a celým večerem provázela skvělá moderátorka Lenka Kocmanová Taussigová.

Plesový program připravili žáci základní školy – prvňáčci s třídní učitelkou Mgr. L. Sochorovou se protančili Ledovým královstvím, třeťáci si zaskotačili s Machem a Šebestovou, kouzelné sluchátko jim přinesly třídní učitelky Mgr. J. Kubizňáková a Mgr. A. Štibingerová.

Velký potlesk sklidili se skladbou Hallelujah zpěvačky ze 4. ročníku V. Klikarová a N. Znojemská a saxofonista –  páťák H. Štaubert. Na klavír je doprovodila paní učitelka Mgr. J. Hanzlová.

Program plesu také zpestřila zajímavá módní přehlídka salonu Atelier Moravec, který si připravil netradiční módní přehlídku, kde neuvěřitelně krásné plesové šaty, ale i módu do práce či na schůzky předváděly skutečné ženy. Nadějná zpěvačka Eliška Jelínková svými písněmi všem vyrazila dech.

Svižná hudba kapely Flash a DJ Milana Pahoreckého udávala tempo tanečním párům na obou parketech ještě dlouho po půlnoci. Nové taneční kreace v rytmu samby a zumby si mohli přítomní vyzkoušet pod odborným vedením profesionálního tanečníka Sandora, který byl bezkonkurenčním půlnočním překvapením.

TIP: Plesové šaty je možné sehnat také za e-shop Shein.

Vrcholem celého večera bylo slavnostní předání výtěžku z I. charitativního plesu zástupcům města pro duchcovské seniory a to v celkové částce 39 850,- Kč.

Poděkování partnerům a sponzorům plesu

Vedení ZŠ Antonína Sochora děkuje všem partnerům, sponzorům a příznivcům, kteří se podíleli na realizaci plesu a celý pedagogický sbor zve širokou veřejnost na II. charitativní ples v roce 2020.

Cenu do soutěže, zapůjčení nového modelu vozu Peugeot 508 na celý víkend s plnou nádrží,  věnovala společnost AUTO DAKAR, koncesionář vozů PEUGEOT.

Někteří vystupovali bez nároku na honorář. Obrovské díky patří patronce plesu Lence Kocmanové Taussigové, neopakovatelná módní přehlídka Atelieru Moravec – skvělé modelky svou účastí též přispěly seniorům, ale i zpěvačka Eliška Jelínková.

“Dalším partnerům plesu patří naše velké díky. Záštitu nad plesem převzalo město Duchcov, kterému bychom chtěli touto cestou velmi poděkovat.  Doufáme, že Vás náležitě reprezentujeme, protože bez Vás by náš ples také nebyl tím, čím byl.  Město Osek,  JUDr. Veronika Beerová, advokátní kancelář, Kenlou servis, s.r.o., Olympia Teplice, Limba s.r.o., Vitrablok Duchcov, Makoma s.r.o. ABS s.r.o., nehtové studio Alena Jelínková, Zemní práce Václav Antoniszyn, Rodinný pivovar a restaurace Černý Orel a mnoho dalších,” za pedagogický sbor poděkovala ředitelka ZŠ Mgr. Bc. Jitka Beerová.

PR u této akce se povedlo na jedničku.