PUBG Mobile Update: Oslavte výročí s novou aktualizací 0.17.0

V tomto příspěvku se budeme věnovat všem oficiálním aktualizacím hry PUBG Mobile. Pokud jste fanoušky této hry, nezapomeňte si uložit náš příspěvek a sledujte tak nejnovější aktualizace ve hře.

PUBG Mobile přehled aktualizace 0.17.0

  • Datum vydání: 3. března 2020

Od poslední aktualizace PUBG Mobile uplynulo již více než měsíc. Nyní v březnu je ale čas oslavit druhé výročí vydání hry PUBG Mobile! Speciální událost, jako téma 12 sezóny je “2gether We Play”.

Tato aktualizace přidává do hry novou zbraň nazvanou DBS Shotgun. Ta vystřelí dvě kola 12mm nábojů, což způsobí extrémní poškození na krátkou vzdálenost.

Mezi další významné změny patří opakování smrti, režim barvoslepých, vylepšené ovládání hlasitosti spoluhráče a návrat mimořádně realistického režimu Hardcore. Úplný seznam změn aktualizace 0.17.0 najdete v oficiálních poznámkách zde.

PUBG Mobile přehled aktualizace 0.16.0

  • Datum vydání: 11. prosince 2019

V klasickém režimu máte možnot spustim Snow Paradise, kde hráči mohou jednou za zápas naskočit na lanovku a sjet si kopec na snowboardu.

Snow Paradise není jediným novým režimem v nejnovější aktualizaci. Od dnešního dne je k dispozici nový bojový režim pro vozidla RageGear. Režim rozdělí hráče do dvou týmů, z nichž někteří řídí a druzí obsluhují zbraně. Nebojte se, pokud budete řídit, můžete také střílet.

K dispozici jsou i další funkce. Můžete si například přepínat pohled mezi první osobou a třetí osobou podle přání.

Zde se můžete podívat na oficiální poznámky aktualizace 0.16.0.

PUBG Mobile přehled aktualizace 0.16.0

  • Datum vydání: 8. listopadu 2019

Další měsíc a s ním nová aktualizace. V této aktualizaci se rozloučíme se strašidelnými shenanigany z minulého měsíce a přivítáme téma apokalypsy.

Jedním z nejzajímavějších nových doplňků v novém obsahu je nová mapa týmových deathmachů nazvaná Ruiny. Nová krajina nabízí starověké mayské ruiny skryté uprostřed svěžího deštného pralesa.

Ve hře je nově vysoce hořlavé SMG a nové vozidlo odolné proti poškození. Hra dokonce brzy představí doprovodný systém, který umožní hráčům používat sokola ke sbírání materiálů v jejich zastoupení.

Ve hře jsou k dispozici také nové odměny a vylepšení ve hře, takže si vyzkoušejte co PUBG Mobile nabízí!

Zde se můžete podívat na oficiální poznámky aktualizace 0.16.0.

PUBG Mobile přehled aktualizace 0.15.0

  • Datum vydání: 16. října 2019

Od dnešního dnes se hráči mohou dostat do ducha Halloweenu s novým motivem Halloweeks. V aktualizovaném režimu Survive Till Dawn dostane příšery a nové válečné vybavení.

Later this month, a new Payload Mode will bring new heavy weapons, a helicopter, air strikes, a teammate revival mechanic, and more. Also, until further notice, The Darkest Night mode will be taken offline for further tuning.

Dále bude k dispozici funkce mechanik, který umožňuje hráčům dostat se do dříve nepřístupných míst, nové pozemní a námořní vozidlo, vybuchující palivo a čtyři typy graffitů pro hráče, kteří se aktualizací PUBG. Několik zbraní bylo také doladěno a do hry byla přidána zbraň Desert Eagle.

Tým v této aktualizaci zlepšil výkon hry, vyladil dotykové ovládací prvky a vylepšil systém inventáře. Běží také plynuleji a zároveň spotřebovává méně energie, takže by se Vaše zařízení již nemělo tolik přehřívat.