SBÍRKA: Kolegové ze zaměstnání pořádají finanční sbírku pro maminku zemřelé Nikoly

Napsal Redakce (ms) – Středa, Červenec 12, 2017 · Napsat komentář 

TEPLICE – Ohledně nehody v Obrnicích bylo napsáno ve všech médiích již dost. Naše redakce o nehodě také informovala, ale dále jsme tuto nešťastnou událost již nechtěli propírat.

Nyní se nám ovšem ozval kolega ze zaměstnání paní  Michaely, maminky zemřelé Nikoly. Požádal nás o zveřejnění informace, která se týká probíhající sbírky mezi zaměstnanci a spolupracovníky.

„Míša je skvělá ženská, která je ve velmi složité životní situaci, nejenže ji potkalo nejhorší neštěstí, kterým je smrt dítěte, ale také čelí zákeřné a těžké nemoci svého partnera. To, že ji nedávno zemřel i milovaný pejsek už snad ani nemá cenu zmiňovat. S kolegy jsme uspořádali finanční sbírku mezi spolupracovníky. Vím, že veřejnost tuto událost a chování holek ve většině odsoudila, ale stále věřím, že se najdou i dobří lidé, kteří se rozhodnou mamince Míše alespoň trochu pomoci. Svůj dar mohou poskytnout na vrátnici společnosti Edgewell, Kateřinská 96, Nové Modlany. V pátek bychom chtěli sbírku s kolegyněmi Míše předat“, nám uvedl zdrcený blízký kolega paní Michaely.

Vybraná finanční hotovost, která bude předána, by měla paní Michaele, která je po tragické události a následném mediálním humbuku ve špatném psychickém stavu, tedy pracovní neschopnosti, alespoň trochu pomoci.