Slevy, které Vás jistě uchvátí

Slevydnes.cz je rozsáhlý slevový agregátor, který je zaměřen zejména na jednoduchost a přehlednost. Portál se neustále vyvíjí, o čemž svědčí denní přidávání slev. Máte možnost prohlížet si i slevy, které již proběhly. Je kladen velký důraz na rychlost webu.

Slevydnes.cz nabízí atraktivní slevy, které Vám šetří poměrně hodně peněz. Pokud se zaregistrujete, bude Vám denně odesílán přehled o slevách, které si zvolíte na základě města a kategorií. V současné době je pro portál připravováno štítkování slev, které zajistí lepší přehlednost webu. Jsou připravovány i další funkce, například pro možnost ukládání si slev na později.

Denně přibývají slevové servery, dnes jich je již 200. Také neustále narůstá počet návštěvníků, přičemž se denní návštěvnost vyšplhala na 50 tisíc uživatelů denně. Slevy jsou poskytovány ze 43 měst, takže si zaručeně vyberete i Vy. Vybírejte si slevy Praha, které nabízí jak zážitkové poukazy, tak i poukazy na wellness či jídlo.

Samozřejmě nechybí ani zajímavé předměty za poměrně nízkou cenu. Již se nemusíte ohlížet na cenu, protože si pořídíte luxusní kosmetické ošetření za pouhých 300 Kč či si necháte aplikovat bezbolestnou liposukci společně s trvalou epilací za 200 Kč. Slevy jsou skutečně neomezené a denně narazíte na něco nového.