Sluchátka Powerbeats Pro budou mít koncem měsíce tři nové barvy

Vynikající bezdrátová sluchátka do uší Beats Powerbeats Pro jsou zatím k dispozici pouze v černé barvě, ale další barvy oznámené před několika měsíci – slonovinová (bělavá), mechová (zelená) a námořnická modř – budou k dispozici koncem tohoto měsíce .

Cena zůstane pořád stejná a to 6 700 Kč na originálních stránkách applu. Ale určitě půjdou sehnat i levněji v jiných obchodech jako je například Heureka atd.

Apple říká, že je budete moci objednat online od 22. srpna. Všechny tři nové barvy Powerbeats Pro začnou být dodávány 30. srpna a tento den by měly být také k dispozici  v maloobchodních prodejnách společnosti Apple.

Powerbeats Pro nabízí až devět hodin nepřetržité životnosti baterie a nastavitelné háčky na uši pro bezpečné uchycení. Dále jsou odolné vůči potu / vodě a obsahují fyzická tlačítka pro ovládání hlasitosti a hudby na každém uchu. Jejich kvalita zvuku je také výrazně lepší než u AirPodů, ačkoli nabíjecí pouzdro je objemnější a postrádá bezdrátové nabíjení. Také cena je docela vysoká, ale to bohužel u produktů od Applu bývá normální.