SsangYong se vrací na český trh, máme pro vás velký přehled!

Jihokorejská automobilka SsangYong se po pěti letech vrací na český i slovenský trh se silnou finanční podporou nového investora a inovovanou modelovou řadou zaměřenou pro Evropu. Máme pro vás podrobný přehled o specialistovi na SUV a čtyřkolky.

Nejstarší jihokorejská značka SsangYong přešla v roce 2010 do rukou nového vlastníka, jednoho z největších průmyslových a servisních konglomerátů v Indii. Skupina Mahindra & Mahindra zaměstnává přes 144 tisíc pracovníků ve stovce zemí světa a poskytuje finanční zázemí pro atraktivní modelovou ofenzívu značky SsangYong. Nový směr představila automobilka v období 2013 až 2016, kdy spatřilo světlo světa rovnou pět nových modelů. Designová revoluce začala v roce 2015, tehdy skupina Mahindra & Mahindra koupila slavné návrhářské studio Pininfarina, a nejen proto výrobce v roce 2016 zdvojnásobil svůj celosvětový prodej na 300 tisíc aut ročně.

Prémiové terénní vozidlo Rexton s rámovou karoserií prošlo kompletním přepracováním a jeho čtvrtou generaci pod názvem Rexton G4 představila společnost SsangYong v létě roku 2017. Už první generace vytvořila novou kategorii v korejské automobilové výrobě a od té doby si udržuje vedoucí pozici mezi korejskými prémiovými terénními vozidly. Pravověrné SUV Rexton G4 otevírá zcela novou kapitolu segmentu, ať už jde o působivý design, technické inovace bez kompromisů nebo terénní vybavenost.

Veškeré novinky a kompletní informace se dozvíte v SUV Magazínu 2-2019, hledejte na stáncích obálku modelu Rexton. Spustili jsme také nový web pro předplatné, knihy a časopisy. Možnost platby kartou, doprava zdarma https://www.casopisyknihy.cz/.