Stránky na WordPressu o WordPressu…

wordpress

V tomto článku jsme nasbírali pár zajímavých informací, kde vysvětlíme problémy s WordPressem a čtenář se zde také dozví mnoho zajímavých tipů a triků.

Stránky založené na WordPressu a vedené specialisty na WordPress, pojednávající o WordPressu, který každý copywrighter dobře zná. Jelikož nejlépe se učí od profesionálů a nejlepší inspiraci nalezneme právě u nich, doporučujeme navštívit tyto stránky a naučit se tomu, co oni umí. Hodně štěstí.

Českou podporou, kde člověku rádi poradí a dozví se zde i mnoho rad a návodů, je cWordpress.cz. Právě na této stránce je možnost stáhnout si instalační balíček WordPressu a to i v češtině. Krom toho všeho je připraveno i diskuzní fórum, kde se po registraci může člověk ptát a radit s ostřílenými profesionály o problémech se svým webem běžícím právě na WordPressu.

Poradit si může člověk nechat i jinde. Spousta diskuzních fór nabízí prostor pro otázky ohledně WordPressu a mezi ně patří například i náš RostWorld.cz, kde se v sekci WordPress mohou lidé směle ptát. Podobně je na tom i fórum o online podnikání Webtrh.cz, které má podobnou sekci a spousty znalců a odborníků na tento systém.

Pokud si však člověk nechce nechávat jen radit, ale chcete i objevovat a číst zajímavé nápady a návody o tvorbě stránek na WordPressu, známe také několik bezvadných stránek. Sami nějaké články publikujeme. Dalším zdrojem může být například internetový magazín Objevit.cz, který se WordPressu rád věnuje a publikuje nejen novinky, ale i návody.

Naše stránky však nejsou zaměřeny pouze na WordPress. Jinak je tomu u námi doporučovaného webu WPress.cz, kde se dozvíte skutečně mnoho zajímavých tipů nejen na MODy a doplňky pro WordPress.

Velice známou stránkou je i Separatista.net, kde o WordPressu padá skutečně mnoho slov. Dokonce spravuje i vlastní fórum podpory. Známým magazínem, jehož tématika je sice různá, ale o WordPressu bohatá, je magazín Interval.cz. Ten je na něm dokonce i založen a velmi krásně zpracován. Několik článků nabízí i blog Honza.info, či web Redakční-systémy.com. Naše slovenské čtenáře určitě potěší web WP.sk.