Televize od LG Display se bude rolovat ze stropu

Společnost LG Display má novou verzi své rolovatelné televize, kterou předvede na veletrhu CES 2020. Letošní model funguje trochu jinak než prototypy, které společnost předvedla za poslední dva roky. Místo rolování nahoru z krabice se místo toho roluje televize dolů ze stropu, něco jako projekční plátno bez projektoru. Společnost má také nový menší 48-palcový OLED TV displej, který bude představen na show.

Tento nápad dokáže minimalizovat množství místa, které televize zabírá. Podle tiskové zprávy společnosti, je televize „uložena ve stropě a v případě potřeby může být stažena dolů“. Bohužel zatím neexistují žádné obrázky, aby bylo možné vidět tento nápad v praxi.

Spolu s touto televizí, bude mít LG Display taky novou 48-palcovou OLED televizi, která bude představena na CES 2020. Doposud měly nejmenší televize OLED 55-palců, což je pro menší byty nepraktické.

Obrazovky také pro automobily

Nový panel s 48-palcy se představí vedle stávající řady LG Display s 55-palcovými, 65-palcovými, 77-palcovými a 88-palcovými OLED televizemi.

Zatím nemáme žádné informace o ceně. LG Display je samostatnou obchodní jednotkou, která poskytuje OLED panely řadě televizních společností, včetně Sony a Panasonic.

Vedle svých televizních panelů představí také řadu obrazovek určených pro letadla a automobily. Patří mezi ně 55-palcový průhledný OLED displej, který bude sloužit jako přepážka do uličky. Dále se můžeme těšit i na řadu plastových OLED obrazovek určených pro automobily.

TIP: Televize od LG je skvělou volbou nejen na sledování dokumentů ale také například cestopisů, například o městě Stockholm. Jak před cestou zřídit pojištění na cesty a pro dostatek financí půjčky bez dokládání příjmů?