Tropická vedra v Kutné Hoře

Na kutnohorské plovárně je v současné vlně veder pořádně živo. Českou republiku zasáhla vlna tropických veder. Kdo může míří k rybníkům a na plovárny. Pro Kutnou Horu nezvyklá teplota na teploměru přes 30 stupňů se také projevila na návštěvnosti kutnohorského koupaliště.

Kolem 1100 platících návštěvníků zaznamenalo včera kutnohorské koupaliště. Není se co divit, teplota přes 30 stupňů ve stínu k příjemnému ochlazení vyzývala, a tak nebyla třeba ani teplá vířivka. Obvykle v této roční době bývá areál koupaliště otevřen až od 13 hodin, díky současným vedrům otevírá již v 10 hodin.

Kromě možnosti klidného kondičního plavání koupaliště nabízí několik zajímavých vodních atrakcí jako je divoká řeka, tobogán nebo velká skluzavka. Občerstvení nabízí dobře vychlazené pivo i limonády a základní rychlé jídlo. Celodenní vstupné pro dospělého je 75 Kč.

TIP: Má-li člověk rád teplé počasí, může vyrazit do Lago di Garda. V létě v této oblasti neklesnou teploty pod 25 °C. Tuto oblast je možné navštívit kdykoli během roku, člověka uchvátí krásná příroda, jezero, cyklostezky a památky.