Úklid ikonického Central Parku. Apple láká prvním trailerem na nový animovaný komediální seriál

Na Apple TV+ míří další nový seriál. Tentokrát však nebude točen ve skutečném světě s opravdovými herci, ale naopak vsadí na animované pojetí a minimálně se pokusí následovat úspěšná seriálová díla jako Griffinovi, Simpsonovi nebo South Park. Nejnovější želízko v ohni jablečné streamovací služby ponese název Central Park.

Jak je z pojmenování patrné, děj nového seriálu se bude odehrávat v ikonickém parku Central Park na newyorském Manhattanu. Konkrétně bude pojednávat o rodině údržbářů, kteří se o blahobyt parku dennodenně starají. A protože půjde o fiktivní animovanou jízdu, nakonec budou hlavní protagonisté bojovat o to, aby zachránili celý svět.

Velký důraz bude kladen i na hudební stránku – Central Park se totiž profiluje jako „animovaná muzikálová komedie“. Za zmínku stojí i dabing, který má svým způsobem také návaznost na Apple. V hlavní roli totiž bude americký herec Josh Gad, který si zahrál Steva Wozniaka ve filmu jOBS s Ashtonem Kutcherem. Dále je možné se těšit na jména Leslie Odom Jr., Tituss Burgess, Kristen Bell, Stanley Tucci, Daveed Diggs nebo Kathryn Hahn.

Central Park má premiéru v květnu tohoto roku, kdy Apple na Apple TV+ vydá první tři epizody premiérové série, aby každý týden dohazoval jednu novou až po finálních třináct. Stejný počet dalších dílů je předchystán pro druhou řadu, která bude následovat.