VideaČesky.cz – server plný českých videí

Naším prvním webem, který Vám zde doporučíme, je web VideaČesky.cz, který se stává slavným v poslední době díky svým skvělým videím nejen ze serveru Youtube.com. Videa jsou přeložena do češtiny a díky titulkům jim tedy můžete rozumět.

Navíc jsou videa rozdělena do několika kategorií a Vy si můžete vybrat, zda-li chcete videa hudební, zábavná, rozhovory a další. Na místě jsou i například reklamy, televizní show a další. Zajímavosti o tomto webu a naše doporučení zde.

Web VideaČesky.cz je postavený na WordPressu a neužívá vlastně žádných zvláštních úprav. Dominantní roli v něm hrají hlavně hodnocení jednotlivých článků (videí), tedy plugin WP-PostRatings. Užívá však velmi dobře upraveného vzhledu Arjuna X, který je dostupný zdarma, ale autory webu provedené weby jsou zcela jistě znát na první pohled.

Na webu jsou skutečně živé komentáře. Pod každým videem jsou desítky komentářů návštěvníků a fanoušků webu. Diskutuje se nejen o daném videu, ale třeba i o skutečných událostech, které se kdy v životě staly podobně, jako na videu. Na stejném principu je založena i tamní návštěvní kniha.

Web od nás dostává pochvalu a všem našim čtenářům doporučujeme se tímto webem nechat inspirovat, jelikož je velmi dobře proveden nejen po obsahové stránce, ale i stránce vzhledové. Lehká orientace, rychlé nabídnutí všech funkcí a příjemné trávení času sledováním videí na tomto webu. Dobrá práce.