VideaČesky.cz – server plný českých videí

Naším prvním webem, který zde doporučíme, je web VideaČesky.cz, který se stává slavným v poslední době díky svým skvělým videím nejen ze serveru Youtube.com. Videa jsou přeložena do češtiny a díky titulkům jim tedy může rozumět i člověk bez jazykových dovedností.

Navíc jsou videa rozdělena do několika kategorií a divák si může vybrat, zda chce videa hudební, zábavná, rozhovory a další. Na místě jsou i například reklamy, televizní show, recepty či tutoriály na účesy, DIY předměty a další.

Web VideaČesky.cz je postavený na WordPressu a neužívá vlastně žádných zvláštních úprav. Dominantní roli v něm hrají hlavně hodnocení jednotlivých článků (videí), tedy plugin WP-PostRatings. Užívá však velmi dobře upraveného vzhledu Arjuna X, který je dostupný zdarma.

Na webu jsou skutečně živé komentáře. Pod každým videem jsou desítky komentářů návštěvníků a fanoušků webu. Diskutuje se nejen o daném videu, ale třeba i o skutečných událostech, které se kdy v životě staly podobně, jako na videu. Na stejném principu je založena i tamní návštěvní kniha.

Web od nás dostává pochvalu a všem našim čtenářům doporučujeme se tímto webem nechat inspirovat, jelikož je velmi dobře proveden nejen po obsahové stránce, ale i stránce vzhledové. Lehká orientace, rychlé nabídnutí všech funkcí a příjemné trávení času sledováním videí na tomto webu. Dobrá práce.