Vlastní “Slevomat”? S iMechanics určitě ano

Slevomat, program na rozšíření prodeje pomocí poskytování rozličných slev, získává na oblíbenosti skutečně rychlým tempem. A jelikož si provozovatelé již zavedených takovýchto systémů účtují až 30% z celkového obratu, je pro inzerenty více než výhodné mít vlastní slevový automat.

“Kde ho však získat?”, ptá se určitě řada inzerentů. Jedním, a asi tím nejvyhlášenějším, z nich je aplikace iMechanics SlevoAutomat. Celá řada iMechanics je jedinečná, protože v rámci jednoho software je možné mít web s redakčním systémem, internetový obchod, aukční systém, slevový automat, a další podobné internetové systémy.

Za celou touto řadou přitom stojí jedna jediná společnost, A-Net Group a.s. Vychází z dlouholetých zkušeností, špičkového personálu i technologie. Všechny systémy jsou důkladně a profesionálně vytvořené/naprogramované, kvalitní SEO optimalizace je samozřejmostí.

Používání Slevomatu je v tomto případě velmi snadnou a jednoduchou záležitostí, díky administračnímu systému iMechanics. Obsahuje všechny základní funkce i možnosti, aby mohl být ihned nasazen do komerčního provozu a mohl tak být dalším možným systémem pracující nejen pro všechny inzerující společnosti, ale i pro vás. Rovněž vám nic nebrání k vyzkoušení si demonstrační verze před každým nákupem.

TIP: Roztočení kola štěstí Sazka je oblíbenou formou zábavy pro mnoho hráčů. Sazka klub je věrnostní program společnosti Sazka pro své zákazníky.