Volte do Senátu: Blanku Misconiovou, Karla Schwarzenberka a Jaroslava Šulu

PRAHA – Vedle svých vlastních kandidátů, které Cesta změny (CZ) staví do nynějšího podzimního senátního klání, tedy filozofa Daniela Kroupu a ekologa Mariana Páleníka, podporuje také následující kandidáty: zdravotní sestru Blanku Misconiovou (ODA), lesníka Karla Schwarzenberka (US-DEU a ODA), a senátora Jaroslava Šulu (KDU-ČSL).

„Rozhodli jsme se podpořit trojlístek osobností, kteří nejsou pouze kandidáty z nouze ctnosti,“ říká předseda Jiří Lobkowicz. Cesta změny vychází z principu, že do Senátu Parlamentu České republiky patří osobnosti, zastupující široké spektrum občanské společnosti, ale i profesního zaměření.

„Naši důvěru dáváme:

– zdravotní setře Blance Misconiové, která se neúnavně snažila dlouhá léta pozvednout úroveň našeho zdravotnictví praktickými činy;

– lesníku Karlu Schwarzenberkovi, který nikdy nepřestal být oddaným vlastencem a obhájcem českých zájmů všude, kudy chodil (a to nejen v lese);

– senátoru Jaroslavu Šulovi, k němuž patří silný étos, ale i nepřehlédnutelná pokora, jež je silou v pravdě křesťanskou,“ vysvětluje důvody Lobkowicz.

Sestra Blanka Misconiová kandiduje ve volebním obvodu č. 22 na Praze 10, lesník Karel Schwarzenberg ve volebním obvodu č. 20 na Praze 4, senátor Jaroslav Šula ve volebním obvodu č. 67 v Novém Jičíně.