Beats by Dre se stává partnerem americké NBA

Beats by Dre je jednou z nejoblíbenějších audio značek na světě. Ať už člověk hledá nový pár sluchátek, bezdrátový reproduktor, nebo se jen chce pochlubit svým stylem s charakteristickým logem „b“, Beats by Dre má něco pro každého.

Beats by Dre v minulosti vstoupila na basketbalové palubovky. Ikonická značka sluchátek a další audiotechniky, kterou v roce 2014 koupil Apple za přibližně 3 miliardy dolarů, zahájila několikaleté partnerství s nejprestižnější basketbalovou ligou světa – americkou NBA.

V rámci ní mají být zajištěny nejen rozsáhlé reklamní kampaně, ve kterých se dozajista objeví velká basketbalová jména včetně LeBrona Jamese, Draymonda Greena či Jamese Hardena, nýbrž také produkce nových zařízení.

Beats by Dre

Beats by Dre jsou jednou z nejznámějších značek v oblasti audiotechniky. Společnost Beats by Dre, kterou v roce 2006 založili hudební magnát Dr. Dre a legendární producent Jimmy Iovine, se stala synonymem pro vysoce kvalitní zvuk a odvážný design.

Od svých počátků ušla společnost dlouhou cestu a nyní nabízí širokou škálu sluchátek, náušníků a reproduktorů. Ať už člověk hledá nejnovější technologii potlačení šumu, sluchátka přes uši nebo jen kvalitní náušníky, v nabídce Beats by Dre je najde.

Sluchátka Beats by Dre nabízejí dynamický zvuk s hlubokými basy a křišťálově čistými výškami. Jsou také vybavena pokročilou technologií potlačení šumu, která pomáhá redukovat hluk v pozadí a zpříjemnit poslech hudby.

Na každém z jejich výrobků je také viditelně umístěno charakteristické logo společnosti s písmenem „b„, díky němuž jsou okamžitě rozpoznatelné.

Kromě sluchátek vyrábí Beats by Dre také řadu reproduktorů. Jejich bezdrátové reproduktory se dodávají v různých velikostech a nabízejí výkonný zvuk s možností přizpůsobení zvuku pomocí vestavěného ekvalizéru.

Jsou také vybaveny bateriovým napájením, takže si je lze vzít s sebou, ať jde člověk kamkoli.

Beats by Dre a NBA

Značka Beats by Dre a NBA jsou již několik let neoddělitelně spjaty. Tato populární audio značka se stala oficiálním partnerem NBA v oblasti sluchátek, reproduktorů a zvuku a její přítomnost na zápasech a ve vysílání je všudypřítomná.

V roce 2013 oznámily společnosti Beats By Dre a NBA dlouhodobé partnerství, díky němuž se tato značka stala oficiálním partnerem ligy v oblasti sluchátek, reproduktorů a audia.

Součástí dohody bylo, že společnost Beats By Dre bude výrazně vystupovat ve vysílání a na zápasech a že bude moci využívat hráče NBA ve svých marketingových kampaních.

Od té doby společnost Beats By Dre využila partnerství s NBA a vytvořila řadu produktů určených speciálně pro basketbalové fanoušky. Patří mezi ně kolekce Beats x NBA, která obsahuje sluchátka, náušníky a reproduktory ozdobené logy a barvami týmů NBA.

Spolupracovali také s hvězdou NBA Kyriem Irvingem a vytvořili sluchátka Kyrie 5 x Beats by Dre, která byla navržena tak, aby odpovídala barvám Irvingových podepsaných tenisek Nike.

Společnost Beats by Dre také oznámila spuštění kampaně „Beats at the Game“, v rámci které budou mít fanoušci navštěvující zápasy NBA možnost získat exkluzivní dárky a zážitky. Fanoušci se budou moci zúčastnit loterie a vyhrát pár sluchátek Beats a další ceny.

Partnerství mezi Beats By Dre a NBA je přínosem pro obě strany. Fanoušci NBA se mohli těšit z řady produktů přizpůsobených speciálně pro basketbalové fanoušky, zatímco společnost Beats mohla využít dosahu a popularity NBA k rozšíření své vlastní značky.

Vztah mezi oběma organizacemi se bude v následujících letech jistě dále rozvíjet.