Wolt – promo kód a sleva 150 Kč

Wolt je doručovací služba založená na aplikaci, která uživatelům umožňuje objednávat jídlo z restaurací a obchodů a nechat si ho doručit až domů nebo do kanceláře. Aplikace rovněž poskytuje uživatelům v reálném čase aktuální informace o stavu jejich objednávky. Zda již byla vyzvednuta kurýrem, kde se momentálně doručovatel nachází a za kolik minut může být na místě.

Wolt vytváří spojení mezi restauracemi a prodejci, kurýry a zákazníky. Cílem Woltu je dělat lidi spokojenější: spokojenější malé podniky, které mají více zakázek a mohou zaměstnat více lidí, spokojenější kurýry, kteří mají flexibilní způsob, jak si vydělat, spokojenější zákazníky, kteří mají snadný přístup k jídlu a při tom ušetří část svého drahocenného času.

S Wolt promo kódem VHAFN získává zákazník slevu 150 Kč na svou objednávku.

Wolt začínal na samém okraji Skandinávského poloostrova, konkrétně ve městě Helsinky. Finsko je skvělá země pro život, avšak rozvoz potravin byl v severském regionu tvrdý oříšek, především kvůli nízké hustotě zalidnění. Finů je málo a jsou daleko od sebe. To znamená, že přijít na efektivní způsob rozvozu potravin stálo mnoho úsilí. Netrvalo však dlouho a zrodila se vize.

Vizí Woltu je vybudovat digitální světovou verzi nákupních center přenesenou do pohodlí domovů a pracovišť v rámci zhruba půlhodinového intervalu. Jako první začala spolupráce s food courtem v horním patře a od té doby byla rozšířena o potraviny v přízemí spolu se všemi ostatními obchody, obchůdky a butiky okolo.

Společnost Wolt byla založena v roce 2014. Wolt nabízí vysoce kvalitní rozvážkovou službu a má potenciál stát se globální značkou.

Z jakých měst v České republice si lze objednat jídlo přes Wolt?

Seznam měst, v nichž lze v současné době objednat rozvoz jídla přes Wolt v České republice, se stále rozrůstá. Již to není jen Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Liberec, Ústí nad Labem a Pardubice. Mezi další města patří:

 • Chomutov
 • Frýdek-Místek
 • Hradec Králové
 • Jesenice-Vestec
 • Jihlava
 • Karlovy Vary
 • Kladno
 • Mladá Boleslav
 • Plzeň
 • Průhonice-Čestlice
 • Tábor
 • Uhříněves
 • Zlín
 • České Budějovice
 • Říčany

V současnosti se v Česku nachází přibližně 1400 kurýrních partnerů.

Jak funguje objednávání jídla přes Wolt?

Objednání jídla přes Wolt je jednoduchý proces. Nejprve uživatelé zadají svoji polohu a vyhledají restaurace v okolí. Poté mohou procházet jídelní lístky jednotlivých restaurací a vybrat si, na co mají chuť. Minimální výše objednávky s doručením je 140 Kč.

Když si zákazník objedná za méně peněz, musí doplatit rozdíl, vyplatí se tudíž naklikat k objednávce něco navíc, třeba nápoj nebo dezert.

Wolt podporuje různé druhy plateb, aby bylo pro zákazníky objednávání co nejjednodušší.
Wolt podporuje různé druhy plateb, aby bylo pro zákazníky objednávání co nejjednodušší.

Po výběru položek mohou uživatelé za objednávku zaplatit v hotovosti, kartou, přes Google Pay (Android) nebo Apple Pay (iOS). Nakonec je objednávka odeslána do restaurace a doručena až ke dveřím uživatele.

Výběr restaurací na Woltu

Výběr restaurací v aplikaci Wolt se řídí řadou faktorů, včetně recenzí a hodnocení zákazníků, polohy restaurace, jídelního lístku a také dostupnosti rozvozu a/nebo vyzvednutí. Společnost Wolt navíc spolupracuje se známými řetězci restaurací i menšími místními podniky, aby zákazníkům nabídla výběr z různých kuchyní. Výběr restaurací se neustále rozšiřuje.

Jak funguje promo kód?

Unikátní Wolt promo kód (např. Wolt promo kód 150) má k dispozici každý uživatel a nalézt jej lze na osobním profilu v sekci „Získejte Wolt kredity“. Lze jej sdílet a získat až 150 Kč za každého nováčka, kterého zákazník na Wolt přivede. Čím víc sdílení, tím víc kreditů na jídlo!

S kódem VHAFN získává každý zákazník slevu 150 Kč na objednávku přes Wolt.

Jak uplatnit promo kód? Stačí ho vyplnit v profilu do záložky „Využijte promo kód“ a potvrdit.

Jaké jsou recenze společnosti Wolt?

Recenze služby Wolt jsou obecně velmi pozitivní a zákazníci si pochvalují její pohodlnou donáškovou službu, široký výběr jídel a přátelský zákaznický servis. Mnoho zákazníků také oceňuje skutečnost, že Wolt nabízí bezkontaktní doručení, což jim umožňuje objednat si jídlo bez nutnosti komunikovat s řidiči rozvozu.

Někteří zákazníci také poznamenali, že ceny služby Wolt mohou být o něco vyšší než u jiných rozvozů jídla, ovšem většina z nich shledala, že kvalita jídla a pohodlí služby za to stojí.

Jak ušetřit peníze při objednávání přes Wolt?

1. Hledat slevy a propagační kódy: Wolt často nabízí slevy a promo kódy na svých webových stránkách nebo v aplikaci, vztahující se na konkrétní typy restaurací nebo jídel. Aktuálně je k dispozici Wolt promo kód VHAFN, se kterým zákazník získá slevu 150 Kč. Populární jsou také akce 1+1 zdarma.

2. Využívat body Wolt: Wolt má věrnostní program, který odměňuje zákazníky body za každou objednávku. Tyto body lze využít k získání slev na budoucí objednávky.

3. Vybírat zboží za nižší ceny: Při objednávání u Woltu lze porovnávat různá jídla a hledat nejvýhodnější ceny pokrmů, které vyhovují momentální chuti i rozpočtu.

4. Využít poplatků za doručení a slev: Wolt nabízí doručení zdarma při objednávce nad určitou částku. Využitím této nabídky lze ušetřit peníze za dopravu. Částka za doručení se pohybuje od 20 do 40 Kč.

5. Objednávat ve velkém: Wolt často nabízí slevy na objednávky nad určitou částku. Hromadná objednávka jídel pro přátele v partě nebo kolegy v práci nemusí být od věci. Navíc se u jedné objednávky platí jen jedno dopravné.

6. Využívat stránky s cashbackem: Na objednávky Wolt lze získat cashback až 50 Kč u vybraných restaurací. Wolt automaticky připíše 50 Kč v kreditech na další objednávky z restaurací zahrnutých v Cashback kampani. Platí však, že objednávka musí být s doručením (nikoli s osobním vyzvednutím). Kredity jsou platné po dobu 2 týdnů.